PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آرسنال حریف دور 1/8 پایانی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا

صفحه ها : [1] 2 3

Number 12
12-06-2012, 02:21 PM
[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بحث و بررسی حریف دور 1/8 پایانی بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا
فصل 2012-2013

پنجشنبه 1 دیماه 1391

Galatasaray AŞ

Celtic FC

FC Shakhtar Donetsk

Real Madrid CF

AC Milan

Arsenal FC

FC Porto

Number 12
12-06-2012, 02:31 PM
.::قوانین یوفا در مورد تیمهای رو در روی این مرحله ::.

هیچکدام از تیمهای از یک کشور نمی توانند در این مرحله رو در روی هم پیکار کنند
هیچکدام از تیمهای اول نمی توانند در این مرحله رو در روی هم پیکار کنند
هیچکدام از تیمهای دوم نمی توانند در این مرحله رو در روی هم پیکار کنند
هیچکدام از تیمهای اول و دوم مرحله گروهی از یک گروه نمی توانند در این مرحله رو در روی هم پیکار کنند
تیمهای دوم مرحله گروهی باید اولین دیدار را در زمین خود برگزار کنند

.::جدول مرحله گروهی ::.

Number 12
12-06-2012, 02:33 PM

پخش زنده مراسم قرعه کشی دور 1/8 پایانی لیگ قهرمانان اروپا
فصل 2012-2013

پنجشنبه 1 دیماه 1391

ساعت 14:00

Al Jazeera Sport +3
Arena Sport 1 HD (cro)
British EuroSport / HD
C+ Liga Campeones / HD
Digi Sport 1 (hun)
Digi Sport 1 (rom)
EuroSport (france)
EuroSport (germany) / HD
EuroSport (international)
EuroSport (nordic) / HD
EuroSport HD
NTV Spor / HD
Sky Sport 1 (italy) / HD
Sky Sport News (ger) / HD
Sky Sports News (uk/ie) / HD
Sky Super Calcio / HD
Sport 1 (hungary)
Sport 1 Select HD (ned)
Sport 5 (israel) / HD
SuperSport 1 (alb) / HD
SuperSport 3 (za)
SuperSport HD (za)
SuperSport MaXimo
TRK Futbol (ukraine)
Viasat Football (swe)
Viasat Football HD (swe)
Viasat Sport Baltic

Number 12
12-06-2012, 02:33 PM

دوستانی عزيزي که به اینترنت پرسرعت دسترسی دارند و علاقه مند هستند تا مراسم را به صورت آنلاین تماشا کنند میتوانند به چهار سایت زیر مراجعه کنند :

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

([Only Registered And Activated Users Can See Links])[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Number 12
12-06-2012, 02:34 PM
سوالات خود را در مورد اعلام برنامه را به صورت پیام خصوصی مطرح کنید. در غیر اینصورت پست پاک خواهد شد. در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

دوستان گرامی برای اطلاع دقیق از پخش باید تا روز بازی صبر کنند. گاهی اعلام برنامه دیر انجام می شود.

قوانین یوفا مبنی بر قرعه کشی تیمها و چگونگی رو در رو شدن در پست 2 قرار گرفت.

در سوال نظر سنجی منظور از برد یا باخت در پایان وقتهای قانونی و اضافه می باشد.

در نظر سنجی منظور از برد یا باخت بدون توجه به مهمان یا میزبان بودن است و فقط کسب نتیجه در مجموع است.

Number 12
12-09-2012, 06:14 PM
.::نتایج رودرروی بایرن در گذشته در دیدارهای رسمی با حریفان احتمالی::.

Galatasaray AŞ

Celtic FC

FC Shakhtar Donetsk

No match

Real Madrid CF

AC Milan

Arsenal FC

FC Porto

Number 12
12-09-2012, 06:20 PM
حس خوبی از دیدار با میلان ندارم. همچنین رئال مادرید. فکر کنم امسال اگر به رئال بخوریم اونها برنده می شوند.تیمهای پرتغالی همیشه تکنیک فردی بسیار خوبی داشتند. پرتو هم تیم شایسته ای تا کنون نشان داده است. ارسنال که به نوعی تیم بی خطری نشان داده است. شاختار هم نماینده شایسته از اوکراین که انصافا تا اینجا خیلی خوب کار کرده.

farzad31
12-09-2012, 07:07 PM
دوست دارم میلان و آرسنال بخورن به بایرن و دورتموندحالا کی به کی بخوره فرقی نمیکنه

ali171
12-09-2012, 07:09 PM
با سپاس از مدیران که زحمت زدن تایپ رو کشیدن تو رای گیری به میلان رای دادم فکر میکنم بهشون بخوریم

خوب میریم سراغ برسی تیم ها

رئال مادرید : رئال فصل خوبی رو پشت سر نمیگذاره با 32 امتیاز در رده سوم جدول لالیگا قرار دارن 10 برد 2مساوی و 3 باخت رو در لالیگا تجربه کردن 37 گل زدن و 12 گل هم خوردن

بازیهای رئال رو هم که همه در مقابل دورتمند دیدم رئال در ضد حملات واقعا ضعیف نشون داده به خصوص اینکه امسال مدافعاش خیلی اوفت کردن مصدومیت های زیاد بازیکنانش در فاز دفاعی واقعا فلج کرده تیم رئال رو ..مورینیو اصلا این فصل تمرکز نداره و به احتمال زیاد اخر فصل از رئال بره ..تو بازیهای رودرو در سالهای اخیر امار خوبی در مقابل رئال داریم یه جورایی بایرن گربه سیاه رئال هست

به نظرم اگر به رئال بخوریم 80% احتمال صعود رو به بایرن میدم چون واقعا اماده تر از رئال هستیم

amir.robben
12-09-2012, 07:51 PM
بازم این تایپیک جذاب زده شد.:sheklak (53):
من یه سلتیک رای دادم لی بهرحال مشخص نیست نمیشه گفت قطعا به فلان تیم میخوریم.فقط دوست دارم زیاد به زحمت نیفتیم ما و2تیم آلمانی دیگه
راسیت دادا زانیار مگه قرعه کشی 5شنبه نمیشه؟چرا نوشتی جمعه؟

love germany
12-09-2012, 07:58 PM
به نظر من بجز رئال همه رو به راحتی میتونیم شکست بدیم و کاملا بی خطرن.بهترین تیمی هم که میتونیم بهشون بخوریم ګالاتاسرای و سلتیک هست تا خیالمون از دور بعد راحت بشه.تو دور حذفی ستاره هان که نتیجه بازی رو مشخص میکنن

ali171
12-09-2012, 08:05 PM
میریم سراغ برسی تیم بعد

میلان : یک فصل رو فاجعه وار رو شروع کرده بود مربیش در استانه برکناری هم قرار داره خیلی سینوسی عمل کردن ولی یک نتیجه عجیب هم گرفتن در بدترین شرایط تونستن یوونتوس مدعی اول سری ا رو شکست بدن ... امار خوبی جلوی میلان نداریم ..در هی بازی رسمی نتونستیم این تیم رو شکست بدیم

میلان با 21 امتیاز فعلان تیم 8 جدول سری ا هست اونا 6برد 3 تساوی و 6 باخت رو تجربه کردن ... در لیگ قهرمانان هم خیلی ضعیف کار کردن از مالاگا و زنیت شکست خوردن در این فصل هم زلاتان ابراهموویچ و تیاگو سیلوا رو از دست دادن وخیلی اوفت کردن. میلان 19 گل رو در سری ا خوردن ..دفاع بسیار ضعیفی دارن تنها بازیکنی که این روز ها میلان رو کمی سر بالا نگه داشته الشعراوی هست که به نظرم یک جرقه باشه ..

کلا از رویارویی با تیم های ایتالیایی خوشم نمیاد امیدوارم بهشون نخوریم ولی یک حسی دارم که فکر کنم به همین میلان بخوریم و رکورد شون جلوی بایرن نابود کنیم و به دور بعد صعود کنیم

micki
12-09-2012, 08:23 PM
بلاخره باید تابوی این میلان رو شکست اه اه اه یعنی چی که ما نتونستیم این تیم رو تا حالا ببریم خیلی افت داره باید این ننگ رو پاک کنیم باید ببریمشون امیدوارم بخوریم بهشون
باید این میلان رو نابود کنیم اگه این تیم درب داغون میلان رو هم نبریم باید بریم کفشای بازیکنای اینتراخت برانستوکو برق بندازیم دیگه

siavash4
12-09-2012, 08:35 PM
مهم نیست به کی بخوریم البته من به آرسنال رای دادم که کم دردسر بازی باهاشون ولی بنظرم بالاخره باید این تیم میلان و بزنیم گرچه میلان داره اوضاعش بهتر میشه و احتمالا تا بعد نیم فصل به شرایط خوبش برگرده ولی سوال اینجاست که تا کی؟؟؟؟ تا کی جلو این ایتالیاییهای ضد فوتبال نتیجه بازیو از دست بدیم !!
با این حال دورتموند رو به نماینده از آلمان تیم مناسب تری برای شکست میلان میدونم
شالکه هم امیدوارم بخوره به شاختار ، سلتیک یا گالاتاسرای

atbin
12-09-2012, 08:41 PM
روی کاغذ فقط رئال میتونه برامون دردسر درست کنه و بقیه فاصله نجومی با بایرن دارن. هر چند بهتره به ضعیف ترین تیم ممکن بخوریم ولی من دلم می خواد بخوریم به میلان و با برد در هر دو بازی انتقام خودمون رو ازشون بگیریم. دهه پیش واقعن ما رو تحقیر کردن. شاختار هم تیم عجیبی بوده در دور گروهی و یه جورایی شاید بتونه شاخ بشه.

امیدوارم رئال به یوونتوس بخوره تا یکی از مدعیان اصلی در همون دور ۱/۸ حذف شه. اللهم اشغل الظالمین بالظالمین! :sheklak (75):

m1roshan
12-09-2012, 08:56 PM
من یه سلتیک رای دادم لی بهرحال مشخص نیست نمیشه گفت قطعا به فلان تیم میخوریم.فقط دوست دارم زیاد به زحمت نیفتیم ما و2تیم آلمانی دیگه

منم الان هر جور که حساب می کنم 20 دسامبر میشه 5شنبه... :question:
2756

ali171
12-09-2012, 08:59 PM
پورتو : قهرمان اول او اخر لیگ پرتغال هست .. یک تیم دوست داشتنی و همیشه سرحال یک تیم بازیکن ساز که در هر فصل ستاره های زیادی رو معرفی میکنه نمونش هالک و فالکائو در سالهای اخیر .. نمیدونم چی شد که این تیم در روز اخر دوم شد !! به هرحال یک تیم سریع و با کلی بازیکن ملی پوش و تکنیکی هست ..ستارهای زیادی داره از جمله رودریگز ..و موتینیو ... یک تیم رو به جلو هست

رویارویی با پورتو خاطره فینال سال 87 رو اگر اشتباه نکنم زنده میکنه که پورتو با شکست بایرن قهرمان اروپا شد !!!

به هر حال بایرن جلوی تیم های حمله ای این چند وقته کم نیاورده پس اگر با پورتو که تیم حمله ای هست روبرو بشیم کاره خیلی مشکلی برای صعود نخواهیم داشت به شرطی مدافعانمون خوب کار کنن

....................
.................................................

سلتیک : شگفتی ساز دور گروهی رقابت ها کی فکرش رو میکرد سلتیک بارسلونا رو شکست بده سلتیک یک تیم کاملا فیزیکی و با میانگین قدی بالا و تیمی با دفاع مستحکم هستش در بازی رفت تو نیو کمپ بارسلون در دقیقه 94 تونست گل پیروزی بخشش رو بزنه واقعا تیم خوبی هست سلتیک در فاز دفاع

اصلا دوست ندارم به تیم های دفاعی بخوریم این چند فصل هر تیمی اومد جلوی بایرن دفاع کرد تونست از بایرن امتیاز بگیره بدترین نوع حریف برای بایرن تیم هایی هستن که ساختار دفاعی خوبی دارن .. اگر بهشون بخوریم شاید بازی رو به پنالتی بکشونن .. یک دروازبان خیلی خیلی خوب هم دارن الان اسمش یادم نمیاد ولی واقعا دروازبان خوبیه

amir.robben
12-09-2012, 09:25 PM
2756

اصلا خیلی وقته مشخص شده 5شنبه هست ونیازی به حسابو کتاب نیست.یه اشتباه بوده که احتمالا درست میشه.
راستی لیگ اروپا هم همون موقع قرعه کشی میشه؟اون هم خیلی جذاب میتونه باشه

ali171
12-09-2012, 09:58 PM
.................
ارسنال : شاید این ضعیف ترین ارسنال در 5 سال اخیر باشه در حد یک تیم معمولی ظاهر شدن بعد از رفتن ون پرسی مشکل گل زدن در این تیم شدیدا احساس میشه تنها 26 گل در این فصل در لیگ برتر زدن درحالی که بایرن 43 گل زده تاحالا !!!!

ارسنال با 24 امتیاز در رده 7 لیگ برتر هست !!! اونا 6برد 6 تساوی و 4 باخت رو تجربه کردن وتنها نامی از ارسنال سالهای قبل رو با خودشون همراه دارن !!! واقعا بد بازی میکنن بخصوص در خط حمله خیلی بد کار میکنن تیم ارسنال نبود یک رهبر رو در تیمش احساس میکنه ...

در خط دفاعی هم کم این فصل سوتی ندادن فکر کنم 3یا 4 تا گل بخودی زدن ..دروازبان های خوبی هم ندارن فصل عجیبی شده برای ارسنال شاید فصل بعد این تیم رو در لیگ قهرمانان نبینیم !!!

اگر به بایرن بخورن به خاطر دفاع باز و ضعیفی که دارن به مشکل میخورن خط حملشونم کبریت بی خطر هست

Nick
12-09-2012, 10:23 PM
از بین این تیم ها اصلا دوست ندارم به شاختار بخوریم. ممکنه موی دماغ بشه. یوونتوس و چلسی رو به زحمت انداخت. بهتره شاختار با بارسا رو به رو شه. البته نه اینکه از شاختار بترسیم در واقع عددی نیست ولی خب...
گالاتاسرای، سلتیک و پورتو تیم هایی هستن که به احتمال 99/99% در مقابلشان صعود می کنیم یعنی اگه اتفاق بدی مثل اخراج، محرومیت و از این قبیل بد شانسیا نصیبمون نشه به مرحله بعد خواهیم رفت. البته نه به آسونی باید تلاشمون انجام بدیم.
:image007:آرسنال و میلان.
میشه با شالکه و لورکوزن مقایسشون کرد یا به طور کل یه تیم بوندسلیگایی که یه سطح از ما پایین تره و پیروزی مقابلشون محتمله ولی ممکنه مثل بازی با لورکوزن دردسر ساز بشه.
و اما رئال. وقتی دوره قبل که تو نیمه نهایی بهشون خوردیم خیلیا میگفتن روی کاغذ شانس رئال بیشتره و احتمال باختمون زیاده حتی تو آلیانز آره نا ولی ما گفتیم عددی نیست (مدارکش هم موجوده [Only Registered And Activated Users Can See Links]) امسال بعد از شکست رئال و اینکه تیممون قوی تر از پارساله و رئال هم نسبت به سال گذشته قوی تر نیست (به نظر من) زشته از رویارویی با رئال بترسیم. اونا باید از ما بترسن. ولی نباید بیش از حد مغرور بود همون حسی که اونا سال گذشته در مقابل ما داشتن و آخر با شکست همراه بود. نبود بادوشتوبر و بوآتنگ هم ممکنه مقابل رئال مشکل ساز باشه ولی در حدی نیست که نتونیم باهاش کنار بیایم.
به طور کل ما به مرحله بعد خواهیم رفت ولی اتفاقات ناگوار غیر قابل پیش بینی و کنترلن.
در ضمن اگه قراره تو فینال با انجام یه بازی خوب و شایسته دوم بشیم ترجیحا اینجا حذف بشیم برای سلامتیمون مفیدتره.

Number 12
12-09-2012, 10:35 PM

2756

کاملا درسته. ببخشید خطای دید بود که تصحیح شد. سپاس از تذکر شما دوستان.

harsin
12-09-2012, 10:40 PM
من به ریال رای دادم و فکر میکنم از اونجا که المانی جماعت با شانس غریبس دور بعد بایرن - ریال و دورتموند - ارسنال و شالکه - میلان بهم میخورن .

به شخصه ترجیح میدم به ریال برخورد نکنیم چون حوصله استرس و تپش قلب رو در این مرحله ندارم حداقل استرسمون بمونه واسه نیمه نهایی و فینال . اما اگه به ریال هم بخوریم نباید بترسیم چون شانس صعود ما با توجه به امادگی این فصل بایرن و همچنین انجام دادن بازی برگشت در الیانز بیشتره . خدا رو شکر هاینکس هم مربی منطقی و اصولی هست و تیمو مثل اب خوردن به فنا نمیده .

farzad31
12-09-2012, 11:17 PM
من به ریال رای دادم و فکر میکنم از اونجا که المانی جماعت با شانس غریبس دور بعد بایرن - ریال و دورتموند - ارسنال و شالکه - میلان بهم میخورن .

به شخصه ترجیح میدم به ریال برخورد نکنیم چون حوصله استرس و تپش قلب رو در این مرحله ندارم حداقل استرسمون بمونه واسه نیمه نهایی و فینال . اما اگه به ریال هم بخوریم نباید بترسیم چون شانس صعود ما با توجه به امادگی این فصل بایرن و همچنین انجام دادن بازی برگشت در الیانز بیشتره . خدا رو شکر هاینکس هم مربی منطقی و اصولی هست و تیمو مثل اب خوردن به فنا نمیده .
کاملا موافقم
یادش بخیر بازی بایرن رئال پارسال هر ده دقیقه یک بار میرفتم دست شویی

Shahab_Oliver
12-09-2012, 11:40 PM
من خیلی دوست دارم به گالاتاسرای بخوریم، احساس می کنم از بقیه قرعه ها منطقی تر به نظر میرسه. و فقط امیدوارم به رئال نخوریم،چون همه امیدش چمپیونز لیگه

SiLèNt DeλtH
12-10-2012, 01:46 AM
بدترین قرعه میلان و رئال هستند اصلا دوست ندارم 1/8 بازی سختی داشته باشیم از هر نظر غیر عاقلانه هست یکی میتونه دیر تر شروع شدن بوندس لیگا از تعطیلات نیم فصل باشه و اینکه تیم خیلی دیر رو فورم میاد
حالا باز دور های بعدی تیم شرایط کامل بازی داره و این میتونه کمتر مشکل ساز باشه
به هرحال هر تیمی میخواد قهرمان بشه باید هر مسیری را قبول کنه حالا سخت ترین مسیر باشه یا راحت ترین مسیر البته تو دور گروهی خیلی به چالش کشیده شدیم مخصوصا در فاز دفاعی که رسما ضعیف عمل کردیم ولی در هرحال دور حذفی ممکنه تیمی مثل رئال که عملکرد خوبی نداشته یا آرسنال تو دور حذفی به حریف خطرناکی تبدیل بشند یا شگفتی ساز ها خیلی راحت کنار برند از مسابقات به هرحال دور حذفی قضیش خیلی با دور گروهی فرق داره تیم ها دیگه چیزی را برای از دست دادن ندارند

bayern_vahid
12-10-2012, 07:33 AM
من دوست دارم به سلتیک بخوریم و راحت و بی دردسر بریم دور بعدی

vivabayern
12-10-2012, 09:22 AM
حس خوبی از دیدار با میلان ندارم. همچنین رئال مادرید. فکر کنم امسال اگر به رئال بخوریم اونها برنده می شوند.تیمهای پرتغالی همیشه تکنیک فردی بسیار خوبی داشتند. پرتو هم تیم شایسته ای تا کنون نشان داده است. ارسنال که به نوعی تیم بی خطری نشان داده است. شاختار هم نماینده شایسته از اوکراین که انصافا تا اینجا خیلی خوب کار کرده.
اصلا جای هیچ نگرانی نیست حتی اگه به رئال و میلان هم بخوریم بدون گل زده و ضربات پنالتی مستقیما صعود میکنیم ، اما منم امیدوارم به این دو تیم تو این مرحله نخوریم چون ممکنه بازیکنای خشن رئال چند تا مصدوم و محروم برای مراحل بعدی برامون درست کنن .

Manuel Neuer
12-10-2012, 02:56 PM
برای من فرقی نمیکنه که با چه تیمی روبرو بشیم مهم این هست که باید از این مرحله در پایان دو بازی رفت و برگشت برنده بشیم و بریم دور بعدی
من خودم به پورتو رای دادم چون بی آزارترین تیم خواهد بود و بایرن هم بهتره تو این مرحله زیاد بهش فشار نیاد و با یه بازی راحت و سبک بریم دور بعد
البته سلتیک هم گزینه خوبی خواهد بود هرچند که نباید از رویارویی با تیم های قوی ترسی داشته باشیم یعنی اگر تیمی هدفش قهرمانی باشه نباشد براش مهم باشه که با چه تیمی بازی کنه
در ضمن از بازی مقابل تیم های ایتالیایی حتی المقدور باید برهیز کرد

keivan munich
12-10-2012, 03:45 PM
من حدسم روی پورتو هست و اونرو انتخاب کردم ... البته ترجیح میدم تو این مرحله با تیم ضعیفتر برخورد کنیم مثل گالا و آرسنال فعلی و ... چون علاوه بر کاهش احتمال مصدومیت و گرفتن کارت و محرومیت (دو چیزی که هر سال به ما ضربه زده ) بایرن یک مشکل اساسی داره و اون هم همونطور که مسیح گفت ماجرای زمانبندی آغاز بوندسلیگا بعد از تعطیلاته که با این اوصاف شاید بهترین حریف آرسنال باشه چون تیم های انگلیسی با خستگی و کمبود استراحت همراهن بعلاوه که آرسنال هم شکنندست مخصوصا که بایرن شکست تیم هایی که جلو میکشن و حمله میکنن رو خوب بلده و آرسنال هم که ذاتا تهاجمیه.
در هر حال برای تیمی که رویای قهرمانی رو در سر داره نباید فرقی کنه با چه تیمی روبرو میشه.
به امید موفقیت بایرن

roozbeh bayerni
12-10-2012, 04:02 PM
من به میلان رای دادم وفکر میکنم به تساوی یا باخت با تقاضل کم وبرد قاطع در بازی برگشت صعود می کنیم (شانس تساوی در بازی رفت را از باخت یکم بیشتر می دونم)

میلان یک بازیکن خطرناک داره و اونهم الشراوی است (یک چیز در مایه رویس خودمونه) با مهار او میلان 90% فلج میشه.

ولی اصلا دوست ندارم با رئال روبه رو شویم.

Abdollah13
12-10-2012, 05:01 PM
منم دوس دارم به رئال نخوریم گرچه بخوریم هم باز ماشانس بیشتری داریم وخود رئالی ها وحشت زیادی ازما دارن اینو ازطرفداراشم میشه فهمید اما بایه تیم اسون بخوریم مثل سلتیک وگالا وبقیه تیم های دوم برامون فرقی نداره راحتن اما میلانم بدک نیست شاید این ترس از میلان بلاخره ازبین بره من به شخصه ازاین دفاع ایتالیایی ها میترسم چون بانامردی میبرن درکل بجز رئال بقیه تیم ها مگر باشرایط خاص بتونن موی دماغ ین بایرن مونیخ بشن فقط یه ترس عجیب دارم ازاینکه شاکه به رئال بخوره .رکورد 12ساله شکست ناپذیری المان ها شوت بشه شالکه باید شانس بیاره به یووه ورئال نخوره بهتره یووه ورئال بخورن بهم یا یووه وبارسا وهمدیگرو جربدن عالی میشه

hamed-lahm
12-10-2012, 06:01 PM
یه حسی بهم میگه میخوریم به سلتیک به زورم میبریمشون.:sheklak (21):

farzad31
12-10-2012, 06:36 PM
یه حسی بهم میگه میخوریم به سلتیک به زورم میبریمشون.:sheklak (21):
خوب حست اشتباه میگه :sheklak (92):

Nimani
12-10-2012, 07:21 PM
من فکر کنم به شاختار بخوریم وبا یک برد 1 وصفر و یک برد 3 صفر در مجموع 4-0 پیروز بشیم و به دور بعدی بریم

ali171
12-10-2012, 07:49 PM
شاختار تیم خیلی خوبی هست با اختلاف صدر نشین اوکراین هست ..یک تیم یک دست هستش من شاختار رو مثل دورتمند میدونم بازیشون بی شباهت با دورتمند نیست مدافع های فیزیکی و خوبی دارن و مهاجم های برزیلی اگه اشتباه نکنم 9تا بازیکن برزیلی دارن ..هافبک های خیلی خوب و دریبل زن دارن که تو بازی با چلسی و یوونتوس بدجوری این تیم ها رو تحت فشار قرار دادن ..شاختار تمام رکورد های لیگ اکراین تقریبا زده فکر کنم بیش از 14 برد متوالی داشتن !!!!

به هر حال رویارویی با تیم هایی که کم نام ونشان هستن همیشه بایرن رو به دردسر انداخته :smile (10):

love germany
12-10-2012, 08:57 PM
اره اقا علی.من که اصلا دوست ندارم به این جور تیم هایی که خیلی هماهنګ و جوونن و دوندګی دارن بخوریم.یه هو شر میشن

fcbayern7
12-10-2012, 09:39 PM
خدا کنه به یکی از ایتالیایی ها بخوریم که در این مرحله فقط ممکنه به میلان بخوریم.
خیلی خورده بورده ها با فوتبال ایتالیا داریم باید پوزشونو بمالیم به خاک؛ چند دفعه آلمان رو شانسی بردن روشون زیاد شده مخصوصا طرفداراشون تو ایران.

rezvideo
12-10-2012, 10:26 PM
آقایون ، خانوما ، دوستان
به نظرم بهتره کار رو یکسره کنیم و کاری رو که باید آخر انجام بدیم همین الان انجام بدیم.
اگه شرایط جدول جوری می شد که به بارسا می خوردیم خیلی خوب می شد.همینجا کاررو یکسره می کردیم می رفت پی کارش.با این حال دوست دارم به یکی از این 3 تیم بخوریم

Real Madrid CF
​َAC Milan
Arsenal FC

mohammadchamaz
12-11-2012, 12:08 AM
منم ترجیحن دوس دارم این مرحله به یه تیم کم دردسر بخوریم بریم یک چهارم! بعد از اون دیگه به هرکی خوردیم اشکال نداره! آخه بوندسلیگا تعطیلاتش طولانیه ممکنه رو فرم نباشیم! همچنین یه رفت و برگشت احتمالن دفاع وسط نداریم حداقل رو نیمکت! آرسنال ایده آله اولن انگلیسیه دومن درسته تیم خوبیه تو فاز حمله ولی دفاشون تعطیله کاملن! هر چند ممکنه تا اون موقع از این رو به اونرو بشن! میلانم دوس دارم بخوره به دورتموند که بزنه لولش کنه:دی رئال و شاختارم اصلن دوس ندارم اینجا بهشون بخوریم!

Ultra Bayerni
12-11-2012, 12:03 PM
به نظرم امسال مقابل رئال شانسمون از پارسال کمتره هر تیمی جلوی رئال وسط زمینو دست بگیره راحت میتونه شکستش بده
پارسال ما سه تا بازیساز وسط زمین داشتیم که خیلی عالی و هماهنگ کار میکردن و رئال فقط اوزیل رو داشت و تا حدودی هم آلونسو تو حمله کمک میکرد
ولی امسال دقیقن بر عکس شده اونا مودریچ رو هم اضافه کردن ولی بایرن مارتینز رو داره که نه هماهنگ هست نه بازیساز (البته منظورم اینه که تو این بازی کارایی زیادی نداره )
ولی بقیه ی تیما رو ندید میگم که برنده میشیم شاختار و سلتیک وپورتو و ... میتونن شگفتی ساز بشن ولی نه مقابل بایرن اینجارو باید ممنون هاینکس باشیم که تیم با ثباتی ساخته
خودم خیلی دوست دارم به میلان بخوریم
در کل تو بازیای رفت و برگشت به نظر من هیچ تیمی شانسش از بایرن بیشتر نیست شاید با بارسلونا 50 50 باشیم

harsin
12-11-2012, 01:01 PM
بیشتر از اینکه نگران قرعه دور بعدمون باشه نگران قرعه دور 1/4 نهایی و نیمه نهایی هستم (اگه خدا قسمت کنه و تا اون مراحل برسیم) . امیدوارم در روز 30 اذر علاوه بر قرعه خوب در مرحله1/8 در مرحله 1/4 هم با قرعه خوبی برخورد کنیم (ترجیحا بارسا نباشه که بارسا رو در نیمه نهایی باس حسابشو برسیم) .

پی نوشت: حالا واقعا در 30 اذر مسیر تیمها تا فینال مشخص میشه ؟

mohammadchamaz
12-11-2012, 02:35 PM
نه سی آذر فقط این مرحله مشخص میشه! بعد واسه دور بعد تا فینالو مشخص می کنن! البته تا پارسال اینجوری بود امسالم همینه دیگه

atbin
12-11-2012, 03:37 PM
خدا کنه به یکی از ایتالیایی ها بخوریم که در این مرحله فقط ممکنه به میلان بخوریم.
خیلی خورده بورده ها با فوتبال ایتالیا داریم باید پوزشونو بمالیم به خاک؛ چند دفعه آلمان رو شانسی بردن روشون زیاد شده مخصوصا طرفداراشون تو ایران.

وقتی اکثر وقتا ایتالیایی ها ما رو میبرن دیگه نمیشه گفت شانسیه. ولی منم دوست دارم بخوریم به میلان و انتقاممون رو ازش بگیریم که یه بار ما رو چهارتایی کرد و بد جور تحقیر شدیم. به خصوص الان که دفاعشون ضعیف شده.

amir.robben
12-11-2012, 06:30 PM
بیشتر از اینکه نگران قرعه دور بعدمون باشه نگران قرعه دور 1/4 نهایی و نیمه نهایی هستم (اگه خدا قسمت کنه و تا اون مراحل برسیم) . امیدوارم در روز 30 اذر علاوه بر قرعه خوب در مرحله1/8 در مرحله 1/4 هم با قرعه خوبی برخورد کنیم (ترجیحا بارسا نباشه که بارسا رو در نیمه نهایی باس حسابشو برسیم) .

پی نوشت: حالا واقعا در 30 اذر مسیر تیمها تا فینال مشخص میشه ؟
آره داداش.اگه انگلیسیت خوب باشه ازاین قسمت بخون تقریبا میفهمی هرمرحله کی هست وقرعه کشی چه چیزهایی رو مخشص میکنه
Knockout phase Main article: 2012–13 UEFA Champions League knockout phase ([Only Registered And Activated Users Can See Links] se)
In the knockout phase ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), teams will play against each other over two legs ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) on a home-and-away basis, except for the one-match final. In the draw for the round of 16, the eight group winners will be seeded, and the eight group runners-up will be unseeded. The seeded teams will be drawn against the unseeded teams, with the seeded teams hosting the second leg. Teams from the same group or the same association cannot be drawn against each other. In the draws for the quarter-finals onwards, there will be no seedings, and teams from the same group or the same association can be drawn with each other.
Qualified teams

Key to colours

Seeded in round of 16 draw

Unseeded in round of 16 draw

Group
Winners
Runners-up

A ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_A)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Paris Saint-Germain ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Porto ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

B ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_B)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Schalke 04 ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Arsenal ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

C ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_C)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Málaga ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Milan ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

D ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_D)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Borussia Dortmund ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Real Madrid ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

E ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_E)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Juventus ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Shakhtar Donetsk ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

F ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_F)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Bayern Munich ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Valencia ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

G ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_G)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Barcelona ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Celtic ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

H ([Only Registered And Activated Users Can See Links] Group_H)
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Manchester United ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
[Only Registered And Activated Users Can See Links] ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) Galatasaray ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

Round of 16 The draw for the round of 16 will be held on 20 December 2012. The first legs will be played on 12, 13, 19 and 20 February, and the second legs will be played on 5, 6, 12 and 13 March 2013.
Quarter-finals The draws for the quarter-finals, semi-finals and final (to determine the "home" team) will be held on 15 March 2013. The first legs will be played on 2 and 3 April, and the second legs will be played on 9 and 10 April 2013.
Semi-finals The first legs will be played on 23 and 24 April, and the second legs will be played on 30 April and 1 May 2013.
Final Main article: 2013 UEFA Champions League Final ([Only Registered And Activated Users Can See Links])
The final will be played on 25 May 2013 at Wembley Stadium ([Only Registered And Activated Users Can See Links]) in London ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), England.

Osame1989
12-11-2012, 06:36 PM
خیالتون رو راحت کنم ..
به آرسنال میخوریم و با ی برد و تساوی به مرحله بعد میریم ..
البته حال میده به میلانم بخوریم و از ضعیف بودن تیمشون استفاده کنیم و حذفشون کنیم ..
رئال ... :smile (30):

heeva
12-11-2012, 08:49 PM
من دوست داشتم که تو این مرحله به میلان بخوریم و خودمونو جلو ایتالیایی ها دوباره محک بزنیم ولی خب به دو دلیل دوست دارم که به یک قرعه راحت بخوریم:
اول اینکه تعطیلات نیم فصل بوندس لیگا یه کمی طولانیه و ممکنه که تیم در حالت ایده الی نباشه(البته به خاطر تجربه ی هاینکس فکر می کنم امسال رو بهتر از پارسال باشیم).
و بعدشم اینکه دوست ندارم تیم تو این مرحله تلفات(چه از لحاظ کارت و چه از لحاظ مصدوم) زیادی داشته باشه.

البته من حس میکنم میلان به دورتموند میخوره.

fox13
12-11-2012, 09:00 PM
من هم دوس دارم قرعمون خیلی آسون باشه بتونیم راحت صعود کنیم نباید فراموش کنیم که تو بازی بعدیمون تو لیگ قهرمانان باید تو خونه حریف به میدان بریم و مثلا اگه بخوریم به تیمی مثل رئال با توجه به نبود دو مدافع مرکزیمون کار سخت میشه

MOHAMMAD 13
12-11-2012, 09:18 PM
من که دارم دعا میکنم به میلان بخوریم.یا الان یا هیچوقت.

SiLèNt DeλtH
12-12-2012, 01:36 PM
شاید سلتیک بگیم اتوبوسی بازی میکنم شاید نزنیمش خاطره خوشی هم نداریم از اتوبوس شاختار هم بگیم ممکنه شاخ بشه برامون میلان هم که هیچی ............
ولی هیچ گزینه ای بهتر از آرسنال نمیشه از دروازه تا خط حمله واقعا تیم تکمیلی هستند!
این صحنه ای هست که دیشب رخ داد!

فکر کنم الان خیلیا دوست داشته باشند که به آرسنال بخورند دیگه ما هیچی !
اون از ژیرود که توپ از زیرپاش در رفت دروازه خالی نزد تو گل(تو سر گومز هم میزدنش!) اینم از ژروینیو !

bayern_LIFE
12-12-2012, 02:17 PM
اتفاقا امسال مشکلی نداریم با ریال !! هافبکا خوب پرس میکنن . ریال هافبکا خوبی داره اما تو فیزیکی بازی کردن خیلی محدود میشن :image144:

sobhan.monikh
12-12-2012, 09:17 PM
نباید هیچ تیمی رو دست کم گرفت حتی ضعیفترین تیم که میونه گالاتسترای باشه. بازی رفت با باته رو یادتون هست که فکر میکردیم ضیفترین تیم گروه هست.

maziar205
12-12-2012, 10:27 PM
برای من فرقی نمیکنه به چه تیمی بخوریم فقط قهرمانی میخوام ولی اینم باید در نظر گرفت بردن ریال و میلان کار راحتی نیست

alimo
12-12-2012, 10:34 PM
رئال
چون بازیه بزرگی میشه و همیشه هم ازشون بردیم پس راحت تر از بقیه هستند :baby:

KINGSTONE
12-13-2012, 02:38 AM
یه حسی به من میگه مثه 2011 میشه... کاش نشه... اگه بشه واقعا نا امید میشم... امیدوارم به آرسنال یا گالا یا سلتیک بخوریم...

austin316
12-13-2012, 08:57 AM
سلام دوستان
تو وضعیت فعلی همه تیمها روی بایرن حساب ویژه باز کردن و هیچ تیمی دوست نداره تو این مرحله به بایرن بخوره. کلا برای بزرگان فوتبال اروپا بهتره که تو این مرحله به هم نخورن. امیدوارم با قرعه مناسبی بخوریم و تا مراحل بالا خبری از تیمهای بزرگ نباشه.

diego maradona
12-13-2012, 10:32 AM
به عنوان یه بارسایی، امیدوارم بایرن به رئال بخوره تا رئال همین اول کار حذف شه، بایرن تنها تیمیه که مطمئنا بایرن رو حذف می کنه!
اینطوری قیافه ی مورینیو هم دیدنی می شه که همیشه ادعاش اینه که قبل از من رئال تو 1/8 حذف می شد و با من به فکر قهرمانیه! پارسال هم تو کل یو سی ال اولین حریف سختشون بایرن بود که بهش باختن و حذف شدن. امسال که بایرن آماده تره و رئال واقعا افتضاح (دیشب حتی به تیمی مثل سلتاویگو باختن) فرصت خوبیه که حسابی تحقیر بشن!

bayernmorteza
12-13-2012, 06:26 PM
سلام دوستان
تو وضعیت فعلی همه تیمها روی بایرن حساب ویژه باز کردن و هیچ تیمی دوست نداره تو این مرحله به بایرن بخوره. کلا برای بزرگان فوتبال اروپا بهتره که تو این مرحله به هم نخورن. امیدوارم با قرعه مناسبی بخوریم و تا مراحل بالا خبری از تیمهای بزرگ نباشه.

سلام به همه دوستان عزیز

والا منم با دوستمون موافقم تو مرحله بعد اگه تیمی دوست نداشته باشه به بایرن بخوره اون رئال هست و همچنین سایر تیم های دیگه

به نظر من آرسنال بهترین تیم برای ما هست به دو دلیل

اول اینکه آرسنال رو اگه بخوایم تو بهترین شزایط این فصل بسنجیم بازم به قدرت بایرن نمیرسه

دوم اینکه اون تیمای انگلیسی به خاطر داشتن تعطیلات بسیار کم زیاد نمیتونند به خودشون فشار بیارند و ترمزشون معمولا بعد تعطیلات میبره

اما یه سری نکته هست که باعث میشه آدم زیاد از شزایط نگران نشه

اول اینکه ما بازی رفت میهمان هستیم و این یعنی هر تیمی بخواد صعود کنه باید حمله کنه و این به نفع ما هست حالا اگه میخواد تیم بدقلقی مثل میلان باشه یا آرسنال

از تیمای این مرحله فقط میلان بوده که تو سالهای قبل بازی رفت میزبان بوده و صعود کرده(در مقابل بایرن)و یک بار هم رئال(اگه اشتباه نکنم)
این مسئله به نفع ما هست.
دوم اینکه بایرن بر خلاف سالهای قبل بازیکن زیاد داره و میتونه نگرانیش رو بابت مشکلات سال قبل حل کنه.
سوم تیمهای بوندس لیگا درسته دیرتر به مسابقات بر میگردند ولی نسبتا زود به شرایط آرمانی بر میگردند اونم به خاطر استراحت کافی هست

تیمهای آرسنال و سلتیک به خاطر بازیهای زیاد تو تعطیلات و شاختار به دلیل پایان لیگ اکراین به دلیل فصل سرما نمیتونند زیاد آماده باشند.
پورتو و گالاتاسرای هم گزینه های قابل احترامی هستند ولی حسم نسبت بهشون خوبه
میلان کمی خطرناک هستش و خوب رئال دیگه بهترین تیم این مرحله

بایرن - آرسنال
دورتموند - میلان
شالکه - گالاتاسرای به نظرم بازیهای جالبی میشه

Roya_GermanBayern
12-13-2012, 10:17 PM
یه حسی بهم میگه که ما به میلان میخوریم ولی فرقی نمیکنه که به کی بخوریم؛ در هر صورت بایرن پیروز میشه به امید خدا.:sheklak (11):

Hamid.Dariush2000
12-13-2012, 11:25 PM
دوست داشتم چلسی میومد بالا یه انتقام سخت ازش میگرفتیم.
ولی فری نمیکنه به کی بخوریم واسه قهرمانی باید از همه بهتر بود که هستیم. به رئال هم بخوریم مثل آب خوردن حذفش میکنیم

x23are
12-14-2012, 12:53 AM
من خیلی دوست داشتم بخوریم به بارسا همینجا اما نشد.خوب اتفاق خوبی هم میتونه باشه رو تیمای دیگه به خاطر اسم بارسا فشار میاد.اما من 3 ساله ب صبرانه منتظر بارسام مخصوصا امسال.
رئال یا میلان یا ارسنال رو حریف های بدی نمیبینم برای بایرن.لایقش هستن.
اگرم بخوریم به امنسال سلتیک خیلی خوبه چون میتونیم جلوی یه تیم کاملا دفاعی کار کنیم اگه رفتیم بالا که تمومه مشکلمون حل شده تو این زمینه اگه نریم بالا همون بهتر چون تا یه قدمی جام نرفتیم مثل پارسال.
امسال اگه یه تیم مثل سلتیک رو بزنیم و بعدا بخوریم به یووه اونم رد کنیم دیگه کسی رو جلو دار خودمون نمیبینم.(این زنبورا هم موزی میزنن اما تو نیمه نهایی از پسشون بر میایم البته فکر کنم با سختی).
من که دیگه کم کم دارم لمس میشم تا جامو نبینم بالا دستمون کاملا دارم بی استرس میشم.مثلا برای خودمون غولی هستیم ها.به رئال نخوریم به میلان نخوریم چه حرفیه.باید همه رو بکوبیم بریم جلو تا یه قهرمانی با افتخار بگیریم چه بهتر همه 4 تا تیم تیم های درست حسابی باشن که بردیم نه مثل قهرمانی های منچستر و چلسی یا غیره با هزاران اما اگر و بی بی سه شنبه و شانسو و...

sasan jogi
12-14-2012, 07:22 AM
به عنوان یه بارسایی، امیدوارم بایرن به رئال بخوره تا رئال همین اول کار حذف شه، بایرن تنها تیمیه که مطمئنا بایرن رو حذف می کنه!

با این قسمت از حرفت کاملا موافقم هرچند منظورت این بود که بایرن مونیخ تنها تیمیه که مطمئنا رئال را حذف میکنه.
اما منظورت خوب رسید و به نظر من بایرن مونیخ تنها تیمیه که میتونه خودش را حذف کنه چون بهتر از خودش در حال حاضر وجود نداره.

diego maradona
12-14-2012, 01:32 PM
با این قسمت از حرفت کاملا موافقم هرچند منظورت این بود که بایرن مونیخ تنها تیمیه که مطمئنا رئال را حذف میکنه.
اما منظورت خوب رسید و به نظر من بایرن مونیخ تنها تیمیه که میتونه خودش را حذف کنه چون بهتر از خودش در حال حاضر وجود نداره.

آره خوب منظورم همون جمله اول بود اما متاسفانه وقتی پی بردم اشتباه نوشتم که دیگه چند ساعت گذشته بود و امکان ویرایش نمی داد.
واقعا امیدوارم فینال بارسا-بایرن رو ببینم، دو تیم با فوتبال هجومی! البته دورتموند هم تیم خوبیه اما زورش به این دو تا نمی رسه! چند شب پیش فیلمی از داستین هافمن نشون می داد که می گفت امروز روز خوبیه برای مردن، امسال هم سال خوبیه برای قهرمان اروپا شدن!

mortezmulti
12-14-2012, 05:03 PM
امیدوارم به میلان بخوریم وانتقام سختی ازشون بابت شکستهای اخیرمون بگیریم:sheklak (73)::sheklak (95):

maziar205
12-14-2012, 06:08 PM
من که میگم یا به ریال میخوریم یا میلان ولی برای من فرقی نمیکنه فقط باید ببریم

Nimani
12-14-2012, 07:35 PM
امیدوارم فینال به رئال مورینیو بخوریم و حالشو بگیریم

gezler
12-15-2012, 01:13 AM
به شاختار بخوریم ، تو نطفه خفشون کنیم ..... اگه به شالکه بخوره یه آلمانی ممکنه تلف بشه .

siavvash
12-16-2012, 05:02 PM
کورینتیانس قهرمان شد و دل من خنک شد
چلسی هم از جام باشگاها حذف شد و هم قهرمان جهان نشد

این است نفرین یک بایرنی

siavash4
12-16-2012, 05:12 PM
کورینتیانس قهرمان شد و دل من خنک شد
چلسی هم از جام باشگاها حذف شد و هم قهرمان جهان نشد

این است نفرین یک بایرنی

جالب بدونی تک گل کورینتیانسو پائولو گوئررو بازیکن سابق بایرن زد :011:

amir.robben
12-16-2012, 10:36 PM
واقعا چلسی اصلا لیقات بهترین تیم جهان شدن رونداشت.همه بهتر که یک تیم ازامریکای جنوبی شد

ali171
12-16-2012, 10:38 PM
فعلان مثل اینکه بیشتر دوستان میخوان با میلان رو به رو بشیم البته میلان داره روز به روز بهتر میشه اگر اوضاعش مثل اول فصل باشه واقعا حریف خوب هست ولی به ما که برسن میان رو اوج

mjmazinani
12-17-2012, 06:31 AM
اول آرسنال

دوم میلان

هرچند آرسنال دو بازیکن آلمانی فیکس داره ولی نباید بزاریم فینال رو یه پاش انگلیس خبیث باشه باید از الان خفشون کنیم
میلان هم بخاطر تیم ملی بهرحال باید طلسم بشکنه :sheklak (83):

farzad31
12-17-2012, 04:49 PM
اول آرسنال

دوم میلان

هرچند آرسنال دو بازیکن آلمانی فیکس داره ولی نباید بزاریم فینال رو یه پاش انگلیس خبیث باشه باید از الان خفشون کنیم
میلان هم بخاطر تیم ملی بهرحال باید طلسم بشکنه :sheklak (83):

انگلیس خبیث ؟؟ lol
به نظرم رئال هم حریف آسونی هست واقعا امسال داغون شده

bravooo
12-19-2012, 02:19 AM
به نظرم سخترین قرعه پورتو هست.
ولی حدس میزنم میخوریم به میلان

zxcv
12-19-2012, 11:58 AM
من که دوست دارم با سلتیک روبرو بشیم.
ولی حدس میزنم که اث میلان حریف ما خواهد شد.:sheklak (21):

ALI.HQ
12-19-2012, 03:55 PM
کاش به شاختار بخورییییییییییییییییییم...: 001_rolleyes:

محمد امین
12-19-2012, 08:55 PM
سلام به همگی دوستان.اگه بخوایم از لحاظ علم احتمال نظر بدیم چون ریال مادرید به دورتموند و بارسلونا و مالاگا نمیخوره پس حتما به یکی از پنج تیم دیگه میخوره پس احتمال این که ریال به ما بخوره از بقیه ی تیم ها زیادتره البته به همون اندازه که ممکنه به ما بخوره به چهار تیم سرگروه دیگه هم ممکنه بخوره.بعد از ریال احتمال خوردن ما به میلان و آرسنال زیادتره چون این دو تیم ممکنه به شش تا تیم سرگروه بخورن(میلان به مالاگا و یوونتوس نمیخوره آرسنال هم به شالکه و منچستریونایتد)بعدشم احتمال خوردنمون به چهار تیم دیگه یعنی شاختار پورتو سلتیک و گالاتاسرای یکسانه.به والنسیا هم که طبیعتا نمیخوریم.من اصلا دوست ندارم به ریال بخوریم ولی چون علم احتمال رو قبول دارم به نظرم به ریال میخوریم تو نظرسنجی هم به ریال رای دادم. باید آماده باشیم چون ریال با توجه به این که میدونه این فصل تو لالیگا قهرمان نمیشه تمام قواشو میذاره تو اروپا(طبق گفته ی صریح مورینیو و بعضی از بازیکنان این تیم نظیر خدیرا)البته نظرسنجی رو که دیدم دوستان اکثریت به میلان رای دادن بعد آرسنال بعد ریال.از الان دل تو دلم نیست.کاش زودتر قرعه کشی انجام بشه.:crying:

farzad31
12-19-2012, 09:02 PM
سلام به همگی دوستان.اگه بخوایم از لحاظ علم احتمال نظر بدیم چون ریال مادرید به دورتموند و بارسلونا و مالاگا نمیخوره پس حتما به یکی از پنج تیم دیگه میخوره پس احتمال این که ریال به ما بخوره از بقیه ی تیم ها زیادتره البته به همون اندازه که ممکنه به ما بخوره به چهار تیم سرگروه دیگه هم ممکنه بخوره.بعد از ریال احتمال خوردن ما به میلان و آرسنال زیادتره چون این دو تیم ممکنه به شش تا تیم سرگروه بخورن(میلان به مالاگا و یوونتوس نمیخوره آرسنال هم به شالکه و منچستریونایتد)بعدشم احتمال خوردنمون به چهار تیم دیگه یعنی شاختار پورتو سلتیک و گالاتاسرای یکسانه.به والنسیا هم که طبیعتا نمیخوریم.من اصلا دوست ندارم به ریال بخوریم ولی چون علم احتمال رو قبول دارم به نظرم به ریال میخوریم تو نظرسنجی هم به ریال رای دادم. باید آماده باشیم چون ریال با توجه به این که میدونه این فصل تو لالیگا قهرمان نمیشه تمام قواشو میذاره تو اروپا(طبق گفته ی صریح مورینیو و بعضی از بازیکنان این تیم نظیر خدیرا)البته نظرسنجی رو که دیدم دوستان اکثریت به میلان رای دادن بعد آرسنال بعد ریال.از الان دل تو دلم نیست.کاش زودتر قرعه کشی انجام بشه.:crying:
درسته که احتمال رئال بالاتره ولی این دلیل نیست که حتما به رئال بخوریم
به نظر من به آرسنال میخوریم
حالا تا فردا وایسید همه چی معلوم میشه

sobhan.monikh
12-19-2012, 09:42 PM
هنوز هیچ چیز معلوم نیست. رقبا همه قوی هستن. ولی ساعت برگزاری مراسم قرعه کشی عجیبه؟مگه مراسم کجا برگزار میشه؟ کسی میدونه چه شبکه هایی قرعه کشی رو به طور زنده پخش میکنن؟

ali171
12-19-2012, 09:47 PM
فعلان همه باید از ما به ترسن

تمام تیم های بزرگ اروپا به جز بارسلون و بایرن خیلی اوفت کردن و نتایج بدی گرفتن ..میلان..رئال..ارسنال.. ببینید کجای جدول هستن واقعا نیم فصل بدی رو پشت سر گذاشتن ..تیم های پورتو و شاختار که تو لیگ خودشون خوب کار کردن شاید نتونن جلوی ستاره های بایرن حرفی برای گفتن داشته باشن و سلتیک هم که یک تیم کاملا دفاعی هست

به هر حال با برگشتن مصدومین بخصوص روبن و گوستاوو قوی تر هم میشیم گومز هم که داره به دوران اوجش برمیگرده باید منتظر قربانی بعدی باشیم نه حریف

amir.robben
12-19-2012, 09:48 PM
هنوز هیچ چیز معلوم نیست. رقبا همه قوی هستن. ولی ساعت برگزاری مراسم قرعه کشی عجیبه؟مگه مراسم کجا برگزار میشه؟ کسی میدونه چه شبکه هایی قرعه کشی رو به طور زنده پخش میکنن؟

فکر میکنم الجزیره اسپرت روی نایل ست زنده پخش کنه.متاسفانه من مدرسه هستمو نمیبینم اما بهرحال مطمعنم شانس بالای داریم برای صعود حتی اگه به تیم قدرتمندی بخوریم

sobhan.monikh
12-19-2012, 09:51 PM
نباید منچستر رو دست کم گرفت تیم مرموزیه البته برا دور 1/4

امیدوارم شالکه به قرعه سختی برخورد نکنه چون که وضعیت خوبی نداره :image004:

pezhman68
12-19-2012, 11:20 PM
من با برادرم قرعه کشی کردیم!!:smile (23): پورتو درومد!:sheklak (43): ولی حسم میگه به آرسنال می خوریم:sheklak (89):

masoud13
12-19-2012, 11:24 PM
من با این حرف مخالفم که تیمی که می خواد قهرمان شه باید بتونه همه تیما رو ببره. تو بعضی شرایط بازی کردن با بعضی تیما می تونه خیلی سخت باشه. یه درصدی از فوتبال رو هم به شانس اختصاص بدید. اونم ما طرفدارای بایرن و آلمان که 90 درصد مواقع قربانی شانس بودیم.
به نظرم بهتره الان به رئال نخوریم. اولا 2 بازیکنومونو نداریم دوما رئال هم چیزی برای از دست دادن نداره و کل تمرکزش رو برای این جام خواهد گذاشت.
میلان هم داره اوج می گیره. هر چند در حد ما نیستن ولی باید قبول کرد گربه سیاه مان. حالا شانسی یه گل بزنن بچپن تو دفاع کی می خواد جمش کنه.
به جز این 2 تا تو این مرحله 6 تای بقیه به نظرم هیچ فرقی نخواهند داشت برای ما...
به نظر من برای قهرمانی حداکثر باید مجبور باشیم از 4 حریف با 2 تا تیم قوی بازی کنیم. به نظر می رسه تو این راه بازی با بارسا اجتناب نا پذیر باشه.
در نهایت بایرن امسال بهترین بایرن 10 سال اخیره و انتظارات من ازشون خیلی بالاس.

omidFCB
12-20-2012, 12:49 AM
من احتمال میدم به میلان بخوریم
هرچند امیدوارم اینطور نشه:smile (16):

siavash4
12-20-2012, 02:26 AM
بیشتر از بایرن واسه شالکه واجبه قرعه خوبی نصیبش شه ، راستشو بخواین سخته گفتنش واسم ولی اگه قرار باشه قهرمان نشیم بهتره همین مرحله حذف شیم والا من دیگه تحمل باخت تو فینال رو ندارم :sheklak (15):

Mohamad Taran
12-20-2012, 06:00 AM
منم فکر میکنم به آرسنال بخوریم به هر حال مهم نیست کی اول لوله بشه:sheklak (92):

من احتمال میدم به میلان بخوریم
هرچند امیدوارم اینطور نشه:smile (16):

چرا داداش؟:sheklak (21):

Number 12
12-20-2012, 09:29 AM
شبکه های پخش به روزرسانی شد.

vivabayern
12-20-2012, 11:40 AM
امیدوارم به راحت ترین قرعه ممکن بخوریم تا بدون دردسر و مصدوم و محروم به مراحل بالاتر برسیم . ولی یه حسی بهم میگه رئال حریفمونه و بازم حذفشون میکنیم .

Ni Ma.31
12-20-2012, 11:48 AM
چرا؟

چرا؟
ممنون

من هم همینطور

austin316
12-20-2012, 12:36 PM
دوستان زمان دقیق این قرعه کشی کی هستش؟
این سوال عوارض دوری از سایته:smile (18):

m1roshan
12-20-2012, 12:54 PM
سلام به همه دوستان
رسیدیم به روز قرعه کشی. تا حدود 2 ساعت دیگه شروع میشه مراسم

قرعه کشی این مرحله خیلی هم سخت نیست. به هز حال با یه تیمی بازی می کنیم که تو گروهش دوم شده... بایرن هم الان تو شرایطی قرار داره که هیچ تیمی دوست نداره تو قرعه کشی به ما بخوره.

یه حسی بهم میگه که قرعه ما تو این دور سلتیک خواهد بود.

Abdollah13
12-20-2012, 01:02 PM
اقا یه حسی بهم میگه قرعه ما دراین مرحله حتما یه فروند قوچ جهت قربانی در راستای 3گانه بایرن مونییییخ خواهدبود :sheklak (87)::bayern1::sheklak (82):

music
12-20-2012, 01:08 PM
بایرن - میلان

بردیا
12-20-2012, 01:12 PM
دوستان جوری از مثل آب خوردن بردن میلان و رئال حرف میزنن که فراموش کردن که ما تو دور حذفی توی دفاع عملا دستمون خالیه
بادشتوبر که نیست تا فصل بعد،بواتنگ هم که دست گلش درد نکنه با اون کارت قرمزی که گرفت
میمونه فن بویتن و دانته
به نظر شما با فقط داشتن 2تا مدافع وسط که یکیشون سال اخر بازیشو میگذرونه و اون یکی هم هنوز توی جای خاصی به جز بوندسلیگا و جلوی مهاجمای بزرگ تست نشده عاقلانست که صحبت از برخورد با امثال رئال بکنیم؟

bayernmorteza
12-20-2012, 01:21 PM
خوب بالاخره روز موعود برای آلمانی ها فرا رسید تا حریفانشون رو بشناسندیکی از دوستان یه تحلیل ریاضی گذاشت که جالب بود و الان میخوام یه مقدار دستکاریش کنم البته با اطلاعاتی که دارم تا جایی که من اطلاع دارم ابتدا تیمهای سرگروه که مشخص شدند رو قرار میدند و بعد میزبانانشون اما بطوری که 4 تیم رو برای شب اول قرعه کشی میکنند و 4 تیم برای شب دوم و به ترتیب این تیمهای شب اول میزبانانشون مشخص میشه و بعد تیم های شب دومالبته میتونه بر عکس هم بشه ولی سیستمش کلا اینطوریه اما کدوم تیم ها شانس بهتری دارند و کدوم نهمثلما تیمهای آلمانی و پاریس سنت ژرمان به خاطر داشتن 7 تا انتخای شانس بهتری تو قرعه کشی دارند و بعد از اینا منچستر و یوونتوس با داشتن 6 انتخاب و بعدش بارسا و مالاگا با داشتن 5 انتخاب تو گزینه های بعدی قرار میگیرندبزرگترین آرزو برای تیمهای دوم خوردن به شالکه و مالاگا میتونه باشه چون ضعیف ترین تیمهای اول هستند و بزرگترین کابوس خوردن به بارسا و بایرن و منچستر و یوونتوس میتونه باشه چون این 4تا بهترین تیم های حال حاضر اوروپا و مدعیان اصلی قهرمانی هستندحریفان احتمالی بایرن و دورتمند و شالکه و پاریس مشخص هستند که فقط تیم های دوم گروه خودشون نیستنداما منچستر به آرسنال و گالا نمیخوره که انصافا قرعه راحتی هستند و در عوض میلان و رئال و والنسیا و شاختار و پورتو و سلتیک انصافا قرعه سخت تری هستند انصافاهمین شرایط برای یوونتوس هست تازه آسون تر میشه چون میلان و شاختار نیستند و در عوض گالا اضافه میشهاما بارسلونا و مالاگا بیشتر مشکل دارند مخصوصا مالاگابارسلونا با شاختار و پورتو و میلان و گالا و آرسنال که در واقع راحت ترین قرعه ممکن هست و مالاگا با سلتیک به جای میلان میخوره که واقعا برای مالاگا سخت ترین قرعه هست چون درسته تو گروهشون اول شدند ولی تجربه اونا نسبت به تیم های دیگه خیلی کمترهاگه تو شب اول بیوفتیم احتمال هست قرعه بهتری گیرمون بیاد اما نکته اینجاست که اگه تو قرعه کشی تیمهای هم کشوری و تیمهای هم گروهی به هم بخورند اونجا قرعه کشی میکنند و با یه بازی تیمها رو جابه جا میکنند مثلا فکر کنید ما با شاختار بیوفتیم و رئال با بارسا اون موقع اگه تو قرعه بازی ما در بیاد ما با رئال میوفتیم و بارسا با شاختار

mohammadchamaz
12-20-2012, 01:32 PM
جام حذفی که خوردیم به دورتموند! اینجا هم پس یا قرعمون رئاله یا میلان:دی
ولی حدس من آرسنال یا شاختاره:)
دورتموند-میلان, شالکه - سلتیک) رئالم بخوره به منچستر خوبه

hamed-lahm
12-20-2012, 01:56 PM
قرعه کشی ساعت چنده؟
کدوم کانال پخش میکنه؟

SUPERHUMAN
12-20-2012, 02:21 PM
به هرکی می خوایم بخوریم قفط میلان نباشه، وووووای نه مثِ یه کابوسه:smile (2):

fc.bym
12-20-2012, 02:28 PM
من که واسم مهم نیست چون این بایرن به هر تیمی که بخوره می بره ...
به امید قهرمانی و فراموش کردن پارسال.....
:Smilies_-_Meistersc

red army
12-20-2012, 02:38 PM
سلام.من فک کنم یابه رئال بخوریم یابه ارسنال.البته میلان هم درصدش so so هس.ولی ایشالاکه میبریم.لطفایه لینک براقرعه کشی بدین که کمترپارازیت بندازه ومستقیم باشه.ممنون

ali muler
12-20-2012, 02:40 PM
بلاخره باید تابوی این میلان رو شکست اه اه اه یعنی چی که ما نتونستیم این تیم رو تا حالا ببریم خیلی افت داره باید این ننگ رو پاک کنیم باید ببریمشون امیدوارم بخوریم بهشون
باید این میلان رو نابود کنیم اگه این تیم درب داغون میلان رو هم نبریم باید بریم کفشای بازیکنای اینتراخت برانستوکو برق بندازیم دیگه

سال 90 تو نيمه نهايي و در وقت اضافه 2-1 برديمشون اما اونا به خاطر گل زده در بازي رفت به فينال صعود كردن و در نهايت قهرمان شدند.

red army
12-20-2012, 02:54 PM
دوستان لطفا یه لینک بدین.ازجه سایت اینترنتی ای پخش مبشه؟

gezler
12-20-2012, 03:14 PM
گالاتاسرای _ شالکه

سلتیک _ یوونتوس

ستاره جنوب
12-20-2012, 03:16 PM
شالکه گالاتاسرای

gezler
12-20-2012, 03:16 PM
​آرسنال _ بایرن مونیخ

bayernmorteza
12-20-2012, 03:17 PM
با آرسنال افتادیم

ستاره جنوب
بایرن - آرسنال

bastian 77
آرسنال-بایرن

gezler
12-20-2012, 03:18 PM
شاختار _ دورتموند

حریفامون متوسط و خوبن ... خدا رو شکر .. امسال باید تو 8 تا تیم 3 تا آلمانی باشه

bastian 77
12-20-2012, 03:18 PM
دورتموند-شاختار

gezler
12-20-2012, 03:19 PM
میلان _ بارسا =)))))))))))))

bayernmorteza
دورتموند با شاختار

Abdollah13
عالیه انصافا قرعه خوبی افتاد به بایرن وشالکهتیم های دیگه باکی افتادن دم مک مانمان گرم

bastian 77
میلان-بارسلونا

gezler
منجستر - رئال :))))

bastian 77
12-20-2012, 03:20 PM
منچستر-رئال

bayernmorteza
12-20-2012, 03:20 PM
منچستر با رئال افتاده

gezler
12-20-2012, 03:21 PM
والنسیا ... سن ژرمن

Royce Reus
milan VS Barca :image006::sheklak (17):

Abdollah13
اقا خیلی خوشحالم خداوکیلی امسال باید ه3برن جزء 8تیم

gezler
پورتو _ مالاگا ......... این اسپانیایی در رفت :smile (56):

ali171
12-20-2012, 03:22 PM
بایرن مونیخ با ارسنال خورد

Royce Reus
اوه منچسترو رئال :sheklak (88):

fc.bym
منچستر یونایتد - رئال :)))))))))))))))))))
ای جوووووووووووووووووون
یکی شون حذق میشه :)))))))))))

vivabayern
12-20-2012, 03:23 PM
دوستان تبریک میگم . از این بهتر نمیشد . هر سه نماینده آلمان کار ساده ای دارن و بخت اول صعودن .

bayernmorteza
12-20-2012, 03:23 PM
عالی شده گالا با شالکهمنچستر با رئال بایرن با آرسنال دورتموند با شاختارمیلان با بارساوالنسیا با سنت ژرمانپورتو با مالاگاسلتیک با یوونتوسقرعه ما بهترین قرعه شده و بدترین نصیب منچستر شده که خوشحالم پیش بینی مون خوب در امده

red army
12-20-2012, 03:25 PM
داداشم میگف بارئال می افتیم امایه احساسی بهم میگف باارسنال می افتیم.امیدوارم بازیمون پخش بشه ومهمتراینکه باقدرت وبازی بینقص ببریم.راستی تاریخ بازی کی هس؟

ali171
12-20-2012, 03:26 PM
این دورتمند چقدر خر شانس هست :sheklak (15):

بایرن هم حریفش نه اسون هست نه سخت به هر حال با نداشتن 2مدافع اصلی کار کمی مشکل هست

بارسلون هم احتمالا میلان رو لول میکنه

Royce Reus
12-20-2012, 03:28 PM
امیدوارم دور بعد به شالکه بخوریم :))))))))

Abdollah13
12-20-2012, 03:30 PM
درنرفت پورتو مالاگا رومیزنه بنظرم نگران شالکم شاختارهم خوبه دورتموند باید حواسشوجمع کنه

ali171

bayernmorteza
کسی نمیدونه چرا این ویرایش درست کار نمیکنه؟سه با ویرایش کردم باز بهم ریخت ادمین عزیز درستش کن

diego maradona
12-20-2012, 03:31 PM
به عنوان یه بارسایی از اینکه به میلان خوردیم خیلی خیلی خوشحالم. چه شود!!!:167:
شالکه عجب خر شانسیه!
بازی بایرن آرسنال به خاطر دو تیم هجومی خیلی قشنگ می شه.
رئال هم که به دست فرگی پیر حذف می شه.

ستاره جنوب
12-20-2012, 03:32 PM
آلمانیها با قرعه خوبی مواجه شدن ولی باید توجه داشته باشیم که مرحله حذفی با مرحله قبلی خیلی فرق داره و بعید نیست که هر 3 نماینده آلمان حذف بشه بخصوص ما که کار دشواری رو پیش رو داریم دوستان یجوری صحبت میکنن که انگار آرسنال تیم خیلی ضعیفیه و به نظر من کار خیلی سختی در پیش داریم چون خیلی منظم و سرعتی بازی میکنن ولی خب ما بایرن هستیم و حتی اگه به رئال و یا میلان هم میخوردیم بازم غمی نبود به امید خدا با قدرت و بازیهای زیبا هر 3 نماینده آلمان سر بلند از این مرحله صعود خواهند کرد

bayernmorteza
12-20-2012, 03:32 PM
خوردن دوتا تیم دفاعی جالبه ها اینطور نیست؟ سلتیک با یوونتوس

Nick
12-20-2012, 03:34 PM
بایرن-آرسنال
دورتموند-شاختار
شالکه-گالاتاسرای
خیلی خوبه. قرعه های خوبیه. نه بیش از حد آسونه نه خیلی خطرناک. هر 3تا نماینده با ارائه بازی های خوبی می تونن به با نتایج خوبی به دور بعد راه پیدا کنن.
آرسنال در حد ما نیست. باید راحت این تیم کنار بزنیم.

Abdollah13
12-20-2012, 03:36 PM
اما اصلا نباید ارسنال دست کم بگیریم شالکه هم اگه اون شاکه مقابل اسنال بشه همه چی حله دورتموند هم اگه نتونه شاختارو بزنه بایدبره بمیره چ حالی میده هر3بیان بالا.راستی تو 8تیم بازقرعه کشیه دیگه ؟؟ملیت تیم هام مهم نیس؟؟

bayernmorteza
12-20-2012, 03:36 PM
یه حسی بهم میگه راحت تر از اونی که فکر میکنیم صعود میکنیم و دور بعد به برنده منچستر و رئال میخوریم

MOHAMMAD 13
12-20-2012, 03:37 PM
باید انگلیسیا رو نابود کنیم

bayernmorteza
12-20-2012, 03:40 PM
اکثر بچه ها پیش بینی بازی با میلان رو داشتند ولی خوردن میلان و بارسا به هم به نظرم منصفانه تر بود. بهترین قرعه رو سالکه داره که باید ازش استفاده درست کنه.قرعه دورتموند هم عالیه مخصوصا که سبک بازیش یه طوری هست که شاختار نمیتونه دفاع کنه و باید با توپ بازی کنه و به نظرم هر سه تا نماینده آلمانها بالا میاند و یووتوس و بارسا و رئال و پورتو تیمهای دیگه هستند

ali171
12-20-2012, 03:41 PM
شالکه که گالاتاسرای رو میخوره بعیده گالا بتونه شالکه رو تو دردسر بیندازه

دورتمند وکلوب باید بمیرن شاختار رو نتونن بزن .. یووه شاختار رو تو زمینش خودش زد

بایرن هم باید با حواسی جمع به سراغ ارسنال بره کاش مدیران یک کاری میکردن حداقل بواتنگ تو یک بازی باشه

harsin
12-20-2012, 03:42 PM
بایرن و دورتموند رو فعلا ولش شالکه رو بچسبین که انصافا از قرعش دارم بال در میارم . خدا رو شکر که راه صعودشون به مرحله بعد همواره . بایرن و دورتموند هم اگه با تمرکز بازی کنن میان بالا براحتی . باید یه حال اساسی به حاج ونگر بدیم

pezhman68
12-20-2012, 03:42 PM
خوشحالم که به آرسنال خوردیم . دورتموند و شالکه هم کارشون برابر شاختار و گالا که تیم های ضعیفی هستن آسونه . امیدوارم که هر 3 نماینده با اقتدار به مرحله بعد صعود کنن :sheklak (97):

harsin
12-20-2012, 03:47 PM
برادران میشه بگید 1/4 تکلیفش مشخص شد یا نه ؟ یعنی برنده بایرن - ارسنال به برنده کدوم بازی میخوره؟

hamed-lahm
12-20-2012, 03:48 PM
از این بازیا که بگذریم دور بعد بازیاش چه شکلی میشه؟
کیا به کیا میخورن؟

diego maradona
12-20-2012, 03:50 PM
حالا بیاید یکمی بخندیم:

واکنش هوادارای آرسنال:

یا میترکونیم یا ترکیده میشیم
-----------
از طرفی دوس دارم گالا بیاد بالا از طرفی دوس دارم بایرنو بزنیم بعدش به شالکه بخوریم[Only Registered And Activated Users Can See Links]

حالا شما بایرنو ببر مرحله بعد پیشکش[Only Registered And Activated Users Can See Links]

بایرن تیمی نیست که نشه نبردش فقط امیدورام مثله وقتی رفتیم تو الدترافورد مثله بز نترسیم
---------------
خوب دیگه حذف رو از همین الان بپذیریم فقط امیدوارم زیاد گل نخوریم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
---------------------
بابا چه دل خوشی دارید
بایرن رو میزنیم؟؟؟؟؟
بایرن پارسال رفت فینال و رئال رو به شایسته ترین شکل ممکن حذف کرد
امسال اون تیم ضمن اینکه بازیکن از دست نداده، خیلی هم قوی تر شده و یمکتش خیلی خیلی بهتر شده
از اینا بگذریم بایرن همیشه واسه آرسنال کرم بوده ... حتی هانری هم نتونست [Only Registered And Activated Users Can See Links]
در کل امیدوارم آبرومندانه حذف شیم
ولی چیز مهم تر از نظر من اینه که اگه این تیم تو ژانویه خوب تقویت بشه میشه جلو ذوی بایرن وایستاد
-----------------------
مشکل اینه بازی اول توی هایبوری هستش بازی بعد توی اون ورزشگاه n هزار نفری بایرن
البته ما داخل خونه هم خوب نتیجه نگرفتیم این فصل
.....
به شخصه امید دارم با خرید های خوبی که ایشالا [Only Registered And Activated Users Can See Links] داشته باشیم بزنیم بایرن رو
از این نویر دهنسرویس میترسم[Only Registered And Activated Users Can See Links]
--------------------------

البته خوب از ایناهم بود:

بایرن خیلی بهتر از دورتمند بود برامون
همین بایرن امسال به باته باخته پس نشون میده میشه یکاریش کرد
-------------------------------
ببینیم واکنش بقیه چیه!
پ.ن: به نظرتون مشکلی داره که کمی به حرفای طرفدارای دیگه بخندیم؟
سایت میلانیها هنوز بازتاب نداده [Only Registered And Activated Users Can See Links]
---------------------

SUPERHUMAN
12-20-2012, 03:51 PM
آرسنال-بایرن
خیلی هم خوب!!!

Nick
12-20-2012, 03:55 PM
اما اصلا نباید ارسنال دست کم بگیریم شالکه هم اگه اون شاکه مقابل اسنال بشه همه چی حله دورتموند هم اگه نتونه شاختارو بزنه بایدبره بمیره چ حالی میده هر3بیان بالا.راستی تو 8تیم بازقرعه کشیه دیگه ؟؟ملیت تیم هام مهم نیس؟؟
باز هم قرعه کشی میشه ولی ممکنه تیم ها از یک کشور به هم بخورن. امیدوارم هر 3 نماینده آلمانی ها به دور بعد برن و با هم روبرو نشن.

Royce Reus
12-20-2012, 03:58 PM
الان معلوم نیست حرف بعدیمون چه تیمیه چون بعد از انجام مسابقات این دور کلا دوباره قرعه کشی میشه و ملیت کشورا دیگه تاثیر نداره اون موقع دیگه مسیر تیمها تا فینال مشخص میشه

maziar205
12-20-2012, 04:04 PM
خوب صعودمون را به دور بعد تبریک میگم با اقتدار از این گروه هم بایرن هم دورتموند هم شالکه ممیرن بالا

bayernmorteza
12-20-2012, 04:19 PM
بخ نظرم باید تمرکز مون رو روی بازی بزاریم تا تو همون بازی رفت کار رو تموم کنیم الان بزرگترین دشمونمون غرور ما هست مثل دو فصل پیش که تو بازی رفت اینتر رو بردیم و تو بازی برگشت تو زمین خودمون ازشون باختیم و حذف شدیم

SiLèNt DeλtH
12-20-2012, 04:24 PM
قرعه بایرن خیلی عالی شد آرسنال اصلا در وضعیت جالبی نیست مگه اینکه نیم فصل تیم ترمیم کنند که بعیده خیلی مشکلات آرسنال انقدر زیاده که نبود بوآتنگ جلوش مثل سوزن تو انبار کاه به حساب میاد ولی خب نباید دست کم بگیریم حالا میخواد شرایط بدی داشته باشه یا نه درکل قرعه خیلی خوبیه ولی دست کم بگیریم برامون دردسر ساز میشه باته درس نشده یعنی؟
شاختار دست کم گرفتید؟یکی از خطرناک ترین تیم های دور گروهی بود و با بازی هایی که کرد خیلیا را شگفت زده کرد اصلا تیمی نیست که بشه دست کمش گرفت خدا را شکر که بهشون نخوردیم بعد میلان بدترین قرعه برامون همین شاختار بود
قرعه شالکه خیلی عالیه ولی خب با این وضعیتی که دارند اصلا مشخص نیست صعود می کنند یا نه تیم بیماری داره شالکه که معلوم نیست کی قراره درمان بشه

ali171
12-20-2012, 04:25 PM
دوست دارم دور بعد به شاختار بخوریم یه حال اساسی بکنیم :smile (18):

1% هم شانس بردن میلان مقابل بارسلون رو نمیدم بارسلونا اماده هست و میلان داغون

تنها نکته منفی تیم های المانی تعطیلات بیخوده بندسلیگا هست که به طور وحشتناکی تیم ها رو از شرایط بازی دور میکنه چه خبره لاعقل 10 روز تعطیل میکردن

Germany@Bayern
12-20-2012, 04:30 PM
چه عجب بابا...یه بارم شانس اینورا اومد:sheklak (87):
خیلی قرعه و ردیف مناسبی خوردن هر 3 نماینده هامون
آرسنال به هیچ وجه تیم بزرگی در سطح اروپا نبوده و نیست-از شانسشون همیشه هم تو یه گروه آبکی قرار میگیرن-اگه از پس اینها برنیاییم معلومه امسال هم مالی نبودیم- به امید خدا با بازی طوفانی بایرن حذف میشه...
من یکی که از این مرحله هیچ استرسی ندارم.
فک میکنم شالکه 04 و دورتموند هم به راحتی صعود میکنند ...

ali171
12-20-2012, 04:42 PM
آرسنال-بایرن مونیخ
12،13،19 یا 20 فوریه 2013
ساعت مسابقه 23:15
ورزشگاه امارات

بازی برگشت:

بایرن مونیخ-آرسنال
5،6،12 یا 13 مارچ 2013
ساعت مسابقه 23:15
ورزشگاه آلیناس آرنا

bayernmorteza
12-20-2012, 04:45 PM
مولر: پيروزي بر آرسنال در دسترس استمهاجم جوان تيم فوتبال بايرن مونيخ از قرعه رويارويي با آرسنال انگليس استقبال کرد. -------------------------------------------------------------------------------- به نقل از سايت يوفا، توماس مولر دقايقي پس از انجام مراسم قرعه‌کشي ليگ قهرمانان اروپا (امروز) و مشخص شدن حريف باواريايي‌ها در مرحله يک هشتم نهايي اين مسابقات اظهار داشت: فکر مي‌کنم با قرعه‌اي‌ زيبا و حريفي قابل توجه برخورد کرديم. به باورم پيروزي بر آرسنال در دسترس است. بيشتر خوشحالي من به اين خاطر است که بازي رفت را در لندن انجام مي دهيم و بعد در مونيخ بازي برگشت را برگزاري مي‌کنيم.به گزارش فارس،وي افزود: رويارويي با آرسنالي‌ها به خصوص براي ما آلمان‌ها از اين جهت که با لوکاس پودولوسکي و پر مرته‌ساکر ملاقاتي ويژه داريم، حائز اهميت است.در مراسم قرعه کشي که ساعت 14 به وقت تهران در نيون سوئيس آغاز شد، نمايندگان 16 تيم حضور يافتند و مسابقات اين مرحله به شرح زير است:گالاتاسراي ترکيه – شالکه، سلتيک – يوونتوس، آرسنال – بايرن‌مونيخ، شاختار – بورسيادورتموند، آ.ث‌ميلان – بارسلونا، رئال مادريد – منچستريونايتد، والنسيا – پاري‌سن‌ژرمن، پورتو – مالاگا

keivan munich
12-20-2012, 04:50 PM
در کل برای تیم های آلمانی که عالی شد مخصوصا برای دورتمند که حقیقتا همیشه قرعه های سختی بهش میخورده (از نظر من که بیشتر بد شانس اند تا خوش شانس اون از مرحله گروهیشون در اروپا این هم از دور بعد جام حذفیشون که به بایرن خوردن) حالا این مرتبه کمی شانس میاره و امیدوارم دست کم نگیرن چون با اون بازیهایی که از شاختار دیدم واقعا خوب کار میکنن و همچین کم خطر هم نیستن.
شالکه اگه تو این تعطیلات بتونه فکری برای مربیش بکنه و تیم با دو بازی غیر رسمی خوب همراه بشه میتونن دوباره به اوجشون برگردن و هم در اروپا و هم در بوندسلیگا موفق باشن ولی موضوع اینه که مربی ایی که لازم دارن تو تابستان میتونه به تیم بیاد پس تا اون موقع فکر کنم باید دوباره دست به دامن راگنیک بشن و میتونه هم موفق باشه " در کل برای شالکه خوش بینم.

اما بایرن همونطوری که خیلی ها حدس زدن و دوست داشتن به آرسنال خوردیم ولی با تمام موارد و مشکلات آرسنال مثل وضعیت بد فعلی و خستگی تیم در اثر تعطیلات کم و ... باز هم خطرناکن و باید خوب کار کنیم مخصوصا مثلث اصلیشون یعنی والکات و سانتی و پودولسکی که خیلی خوب کار میکنن اما در دفاع خیلی وضعیت مناسبی ندارن ... در کل چون آرسنال ذاتا تهاجمیه و بایرن هم ذاتا تهاجمیه و هم ذاتا خوب بلده به تیم های تهاجمی ضربه بزنه و هم قدرتمنده نتیجه های خوبی رو برای بایرن پیش بینی میکنم.

امیدوارم به حضور 3 تیم از آلمان بین 8 تیم نهایی و قهرمانیه بایرن

amir.robben
12-20-2012, 04:53 PM
از قرعه خوشم اومد.همه چیز اوکی هست.بااین پودولسکی ومرتساکر رو دوست دارم .ولی باید بیخایل لیگ قهرمانان بشن وکل کل هاشونو بابایرن پس بگیرن.التبه منظورم فقط پودولسکی بود:sheklak (88):
صعودمون که شکی توش نیست.ولی به معنی این نیست که باید دست کم بگیریمشون.اما خداییش حذف یه تیم انگلیسی از قهرمان شدن هم لذت بخش تره ها:sheklak (99):

Number 12
12-20-2012, 05:01 PM
آرسنال با توجه به عملکرد امسالش حریف نسبتا راحت تری هست. به امید صعود

ali171
12-20-2012, 05:04 PM
نیازی نیست به ارسنال گل بزنیم تا کوشیلنی رو دارن مشکلی نست خودش کم گل به خودی نزده :smile (41): مرتساکر هم که با اون قدش ریبری و شکیری از لای پاهاشم عبور میکنن .. ورمایلن که مدافع خوبی شده بود با بستن بازوبند کاپیتانی ارسنال تبدیل شده به یک مدافع داغون یعنی نیمی از گل هایی که میخورن روی سوتی های این ورما میدن

خط حمله ای تعطیلی دارن ..اون جروینیو که مرده ای متحرک هست پودولسکی هم که اشنایی کاملی داریم ازش که وینگر اصلا بدرد نمیخوره و تو ارسنال هم وینگر بازی میکنه .. جیرود تغیربا بازیکن خوبی هست ولی واقعا امار خیلی افتضاحی داره تو ارسنال ..

تنها بازیکن خوبشون تو فاز حمله والکات هست که دم از جدایی زده معلوم نیست تا اون موقع باشه نقطه قوت والکات هم سرعتش هست که روبروی اون الابا بازی میکنه پس حله

ستاره ای ارسنال سانتی کازورلا هست واقعا بازیکن خوبی هست ولی با یک گل بهار نمیشه

احتمالا اگر اتفاق خاصی نیوفته تو هر دو بازی شکست سنگینی بخورن

bayernmorteza
12-20-2012, 05:06 PM
دوست دارم دور بعد به شاختار بخوریم یه حال اساسی بکنیم :smile (18):1% هم شانس بردن میلان مقابل بارسلون رو نمیدم بارسلونا اماده هست و میلان داغون تنها نکته منفی تیم های المانی تعطیلات بیخوده بندسلیگا هست که به طور وحشتناکی تیم ها رو از شرایط بازی دور میکنه چه خبره لاعقل 10 روز تعطیل میکردندوست گل الکس فرگوسن یه جمله معروف در مورد تیم ملی آلمان و بوندس لیگا داره و اون اینه که علت موفقیت تیم ملی آلامن و آمادگی بالای تیم های بوندس لیگا تعطیلات بین نیم فصلشون هست که باعث میشه همیشه در سطح بالایی بمونند و البته اینم باید در نظر بگیری که تو بوندس لیگا هر تیم 34 تا بازی انجام میده و تو لیگ برتر و لالیگا و سری آ هر تیم 38 تا بازی

Hamid.Dariush2000
12-20-2012, 05:09 PM
به نظر من میلان خیلی راحت تر بود. آرسنال کاملا بازیش غیر قابل پیش بینیه یه دفعه 3 تا میخوره و یه دفعه هم 5 تا میزنه. البته بازی خیلی سختی نباید باشه.ولی چون از سبک فوتبال آرسنال خوشم میاد با این قرعه خیلی هم خوشحال نشدم میتونستیم به تیم دیگه ای بخوریم.اینطوری آرسنال با این بازی های هجومیش مثل همیشه زور حذف میشه.که البته اونم به خاطر حماقت خودشه.
خوبیش اینه که شالکه و دورتموندم کار سختی واسه بالا اومدن ندارن.
به امید قهرمانی

ali171
12-20-2012, 05:12 PM
دوست گل الکس فرگوسن یه جمله معروف در مورد تیم ملی آلمان و بوندس لیگا داره و اون اینه که علت موفقیت تیم ملی آلامن و آمادگی بالای تیم های بوندس لیگا تعطیلات بین نیم فصلشون هست که باعث میشه همیشه در سطح بالایی بمونند و البته اینم باید در نظر بگیری که تو بوندس لیگا هر تیم 34 تا بازی انجام میده و تو لیگ برتر و لالیگا و سری آ هر تیم 38 تا بازی

فرگی واسه خودش جوک گفته ..همیشه تیم های بندسلیگا بعد از تعطیلات نتایج افتضاحی گرفتن .. بخصوص تیم هایی که در 3جام میجنگن .. تعطیلات خوبه نه دیگه خواب زمستانی !!!!

درسته فرگی میگه تعطیلاتشون چیکاره فلانه به خاطر اینکه خودشون تعطیلات ندارن و خیلی روشون فشار میاد

Hamid.Dariush2000
12-20-2012, 05:15 PM
منم با علی موافقم برگوسن حرف بی ربطی زده.اگه به قصول گذشته نگاه کنیم میبینیم که همیشه تیمای آلمانی بعد تعطیلات افت کردن.

Osame1989
12-20-2012, 06:13 PM
خیالتون رو راحت کنم ..
به آرسنال میخوریم و با ی برد و تساوی به مرحله بعد میریم ..
البته حال میده به میلانم بخوریم و از ضعیف بودن تیمشون استفاده کنیم و حذفشون کنیم ..
رئال ... :smile (30):

حرف من رو باور نمیکنین ..:smile (30):
قرعه خوبیه .. میبریم و صعود میکنیم ..
ایشالا ..

hamed-lahm
12-20-2012, 06:37 PM
اوسامه تو احیانا نوستراداموس نسبتی نداری؟
پیشبینی های قبلیتم درست بود.:confused1:
ارسنالم خیلی خطرناکه تو زمین خودشون میرن میشن بارسلونا.
ولی خدا رو شکر بازی برگشت الیانزه یک ذره خیالمون رحته.

omidFCB
12-20-2012, 06:45 PM
خدا را شکر :sheklak (75):
هرچند در مقایسه با دورتموند و شالکه، حریف سخت تری داریم اما معتقدم بایرن توان حذف آرسنال را دارد
نکته خوب قرعه ها حذف احتمالی میلان و رئال در همین مرحله است:sheklak (88):
فکر کنم آخرش برای قهرمانی اروپا هم باید با دورتموند بجنگیم:sheklak (5):

micki
12-20-2012, 06:54 PM
خب قرعه کشی هم انجام شد و خداروشکر به رئال نخوردیم فعلا و خیلی خوب شد از بین تماهای رئال و منچستر و بارسا و میلان در هر صورت 2 تاشون حذف خواهند شد
قرعه ما نه خیلی سخت نه خیلی اسون اگه بایرن بایرن باشه مثل اب خوردن میزنیمشون اما اگه بخوایم مثله بازی با باته بوریسف بازی کنیم کارمون زاره خط دفاعمونم در نبود بواتنگ و بادشتوبر شکنندتر از قبل هست باید مراقب خط حملشون باشیم
دورتموند و شالکه هم که باید ملق بزنن ازین قرعه هاشون یعنی اگه صعود نکنند جدا مایه ی ابروریزیه
در کل دیگه باید روز شماری کنیم تا روز بازی ها
زنده بااااد بایرن

gezler
12-20-2012, 07:00 PM
با اجازتون یه مقاله از آرسنالیها میگذارم روی سایت خودمون

قطعا بعد از بارسلونا بدترین تیم ممکن برای برخورد بهش بایرن بود اما باید در نظر گرفت خوردن به بارسا خیلی بدتر بود و همینش هم برای ما خوبه آخرین باری که به بایرن خوردیم تا جایی که یادمه 3بر2باختیم سال 2005
سابقه بازیهامون درخشان نیست
اما نکات مثبت و امیدوار کنند برای برد وجود داره
1-بایرن مونیخ دفاع ضعیف و حمله قوی داره البته دفاعش اونقدر ضعیف نیست اما نسبت به حملش برای ما خوبه
این تفاوت سطح بین حملش و دفاش ما رو امیدوار می کنه اما مسلما بهترین قرعه برخورد به مالاگا یا پاری سن ژرمن بوده ولی کسی نمی تونه جلوی چنین برخوردی رو بگیره چون فقط شانس مهمه در مقایسه با من یو قرعه ما بهتره اونا اول شدن و خوردن به رئال و ما دوم و خوردیم به بایرن
2-امید به تقویت تیم در ژانویه یکی دیگه از عواملی هست که می تونه ما رو امیدوار کنه اگه ما در ژانویه خوب بازیکن بگیریم قطعا می تونیم بایرن رو حذف کنیم
3-دوبازیکن آلمانی از بازیکنان اصلی تیم ما شناخت عالی از بایرن دارن با توجه به اینکه پودولسکی هم خیلی با انگیزه هست چون قبلا بایرن بوده
4-تجربه آرسن ونگر و آرسنال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان
در کنار اینا دلایل زیادی هم برای حذف ما وجود داره که چون بایرن شانس بردش از ما بیشتره از نظر آمار و سابقه جامها و چیزهای دیگه نیازی نیست دلایل باختمون رو بگم
فقط امیدوارم در ژانویه یک اصل مهم یادمون نره اونم اینه که نیایم به خاطر داشته های بی خود بازیکن نخریم و در آخر بفهمیم که نداشته بودیم نه داشته
منظورم اینه که نیایم بگیم چون والکات که رفته نوک جیرود هم که نوکه پس مهاجم نوک نخریم که این اشتباست قطعا ما به یه تمام کننده نیاز داریم که بتونه لیگ قهرمانان بازی کنه و قیمتش مناسب باشه و اون کسی نیست جز دمبابا با سابقه درخشان در لیگ و بند عالی در قراردادش که میشه اونو با 9.5 ملیون خرید به اضافه علاقه خود این بازیکن به پیوستن به آرسنال
در کنار خرید دمبابا آرسنال باید بتونه آرشاوین چاماخ و اسکیلاجی رو به سرعت رد کنه و یه هافبک دفاعی حتی در حد همون زامبیایی رو بخره
تا اینجا خرجی رو تیم نیست و فقط در آخر چیزی که می تونه وزنه رو برای ما سنگین کنه اینه که باشگاه چیزی هم از خودش بذاره و اقدام به خرید یه هافبک طراح خوب بکنه تا دیگه شکی برای حذف بایرن باقی نمونه !

در نهایت هم چندتا از کامنتهای بچه های آرسنالی رو میذارم

پوستمون كنده ست!
----------------------------------
دوستان باریر مونیخ واقعا تیم قدرتمندی هست تنه تیمی که فصل گذشته با اقتدار تا فینال پیش امد اونا به راحتی رئال حذف کردند واز چلسی فقط به خاطر اشتبا هات بچه گانه روبن باختن
اما آرسنال تیم غیر قابل پیش بینی هست من بیش از 10 ساله دارام بازی های تیم نگاه می کنم اصلا مشخص نمیشه که مثلا فردا که بازی داره چه جوری بازی می کنه خوب یا بد ؟ بازیش بگیر نگیر داره نمونش فصل قبل که 4 تا از میلان خوردیم اما تو امارات 3 تا زدیم.

حتی فصلی که آرسنال بدون باخت قهرمان شد باز همین نوسانات داشت. یعنی بازی که همه می گفتن می بره می امد مساوی می گرفت.
حالا دعا کنید روز خوب آرسنال باشه وگرنه حذف تحقیر آمیزی خواهیم داشت چون بایرمونیخ هجومی هست اگه از این تیم عقب بیفتیم نابود می شیم. ضد حمله های ریبری و روبن و مولر توجه کنید. در ضمن تو تیم منتخب هفته اروپا همیشه چند بازیکن از بارین هستند.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

جالب توجه دوستانی که میگن ما در سطح اولیم و جز تیمهای درجه یک اروپاییم.
مصاحبه چند تن از بایرنی ها رو خوندم وهمشون خوشحال بودن به خاطر برخورد با آرسنال.و چیزی که واضحه اینغدر بی اعتبار شدیم که حتی مالاگا هم خدا خدا میکرد به ما بخوره تا کارش راحتتر باشه.
سوختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتم بعد از خوندن مصاحبه هاشون. .و تاسف خوردم برای تیمی به بزرگی آرسنال.

Osame1989
12-20-2012, 07:00 PM
خدا را شکر :sheklak (75):
هرچند در مقایسه با دورتموند و شالکه، حریف سخت تری داریم اما معتقدم بایرن توان حذف آرسنال را دارد
نکته خوب قرعه ها حذف احتمالی میلان و رئال در همین مرحله است:sheklak (88):
فکر کنم آخرش برای قهرمانی اروپا هم باید با دورتموند بجنگیم:sheklak (5):

شکست دادن این آرسنال توسط این بایرن اصلا کاری نداره ..
ی تساوی واسشون در نظر گرفتم فقط واسه این بود که آبرومندانه حذف شن چون از ونگر خوشم میاد ..:smile (43):
مطمئنی رئال حذف میشه ؟؟؟:sheklak (13):

bayernmorteza
12-20-2012, 07:15 PM
فرگی واسه خودش جوک گفته ..همیشه تیم های بندسلیگا بعد از تعطیلات نتایج افتضاحی گرفتن .. بخصوص تیم هایی که در 3جام میجنگن .. تعطیلات خوبه نه دیگه خواب زمستانی !!!!درسته فرگی میگه تعطیلاتشون چیکاره فلانه به خاطر اینکه خودشون تعطیلات ندارن و خیلی روشون فشار میاد
منم با علی موافقم برگوسن حرف بی ربطی زده.اگه به قصول گذشته نگاه کنیم میبینیم که همیشه تیمای آلمانی بعد تعطیلات افت کردن.خوب دوستان عزیز با تمام احترام من باید باهاتون مخالفت کنم به دلایلی که عرض میکنم.همه قبول دارند که دهه 90 دهه اوج فوتبال آلمان بود و تیمهای آلمانی دارای شرایظ خوبی بودند و عناوین خوبی فوتبال آلمان در سطح اوروپا و جهان داشت که عمده علت اون این بود که نسل خوبی داشت فوقتبال و تیمهای باشگاهی به نحو احسنت داشتند از مهره هاشون استفاده میکردند و آخرین افتخار این نسل مربوط به قهرمانی بایرن در فینال میلان مقابل والنسیا بود. یه نکته وجود داره که تو اون دهه فوتبال آلمان تو جام باشگاههای اوروپا 4 نماینده داشت چون امتیازش از انگلیس بالاتر بود و انگلیس سه نماینده داشت.اما از سال 2000 فوتبال آلمان افت شدیدی پیدا کرد که تو عرصه باشگاهی نایب قهرمانی بایرن تو سال 2010 مقابل اینتر آخریش بود و امتیازش در عرصه باشگاهی کمتر از انگلیس و صاحب سه سهمیه شد. ممکنه بگید نائب قهرمانی جام جهانی و سومی 2006 افتخارات مهمی باشند که منم موافقم اما باید قبول کنید که تو 2002 تا قبل فینال قوی ترین تیمی که باهاشون بازی کردیم ایرلند بود که نتونستیم ببریمشونو 2006 هم به لطف میزبانی تونستیم سوم بشیم و 2008 دیگه یواش یواش دوران شوکوفایی شروع شد و تو جام جهانی 2010 بیشتر نمایان شد بخصوص که تو این زمان فوتبال زیبا و سرمایه گذاری در عرصه پایه تو میانه راه بود و بعد سال 2010 با افول فوتبال ایتالیا و کمی فرانسه و بلوغ فوتبال آلمان و در اوج بودن اسپانیا تبدیل شد به قدرت دوم جهان و ارورپا و تو این عرصه نتایج کسب شده توسط تیم های باشگاهی و ملی و امتیازات کسب شده نشون دهنده رشد دوباره نسل جدیدی از فوتبال در آلمان شده که تونست دوباره 4 سهمیه خودش رو به دست بیاره(هر چند گلادباخ تو بد موقعی تو پلی آف امد و نا آماده بود وگرنه اونم صعود و به نظرم تو گروه پورتو اول نه ولی دوم میشد) و این بار ایتالیا 3 سهمیه بگیره،خوب تمام فوتبال آلمان به تیم ملی خلاصه میشه و خوب تعطیلات خوب منجر به این میشه که بازکنان ملی پوش المان و همینطور بازکنان شاغل تو بوندس لیگا دارای استراحت کافی باشند و ترمیم های اساسی تو فیزیک بدنی و روان بازکنان بوجود بیاد.اما تو چند سال اخیر این روند با نتیجه گیری بعد تعطیلات روند بهتری داشته که نشون دهنده اینه که تیم ها از تعطیلات استفاده بهتری میکنند ولی با تمام تفاسیر و در جواب شما بگم که علت نتیجه گیری بد تیمها بعد تعطیلا مخصوصا تعطیلات طولانی مدت معمولا بدنسازی سنگین هست که اگه بتونند این روند ول شدن بدنها رو بهبود بدند و زودتر اماده بشند معمولا بهترین نتیجه رو میگیرند.الان تو این وضعیت از یه نظر به نفع بایرن و دورتموند هست چون تو شرایط خاصی به حرفانشون میخورند که یکی تعطیلات نداره و یکی هم لیگشون تموم شده و به نظرم این دو راحت تر از شالکه صعود میکنند.

Mohamad Taran
12-20-2012, 07:23 PM
ی تساوی واسشون در نظر گرفتم فقط واسه این بود که آبرومندانه حذف شن چون از ونگر خوشم میاد ..:smile (43):
اوسامه جان منچستر امسال تیم فوق العاده خوبیه و فصل رو در هر سه جبهه بهتر از رئال شروع کرده و امسال تیم یکدستی دارن و اگه منچستر یکم دقت داشته باشه و فرگوسن ازشون نترسه بردن رئال دور از دسترس نیست یه ضعفی که امسال دارن از نبودش زجر میکشن هافکاشونه که یا خیلی پیر هستن و یا خیلی جوان و خام و به نظرم گل های بی شماری که امسال دریافت کردن به دلیل نداشتن دو تا هافبک بازیسازی که بتونن میانه میدان رو تصرف کنن (مثل شواینی کروس پیرلو ژاوی) البته اسکولز رو دارن که دیگه خودتون بهتر از من وضعیتشو میدونین و همین نبود دو تا هافبک باعث میشه که مالکیت توپشون به طور فاحشی پایین بیاد و در نتیجه دفاعشون در نبود ویدیچ فشار بیشتری رو متحمل بشه:image144:

از خوردن به آرسنال هم خوشحال شدم البته نه بخاطر اینکه حریف آسونی ان اتفاقا تیم خوبی ان و اینکه فشاری روی این تیم نیست باعث میشه از لحاظ روانی وضعیت بهتری از ما داشته باشن بلکه به خاطر اینکه رویارویی این دو تیم نوید دو بازی بزرگ و زیبا رو میده و من امیدوارم از هر دو بازی سربلند بیرون بیاییم:sheklak (92):

:sheklak (95):بایرن محبوب دلها:sheklak (95):

SUPERHUMAN
12-20-2012, 07:26 PM
خود طرفدارای آرسنال هم میدونن که دهنشون سرویسه

persianhooligan1989
12-20-2012, 07:31 PM
با اجازتون یه مقاله از آرسنالیها میگذارم روی سایت خودمون

قطعا بعد از بارسلونا بدترین تیم ممکن برای برخورد بهش بایرن بود اما باید در نظر گرفت خوردن به بارسا خیلی بدتر بود و همینش هم برای ما خوبه آخرین باری که به بایرن خوردیم تا جایی که یادمه 3بر2باختیم سال 2005
سابقه بازیهامون درخشان نیست
اما نکات مثبت و امیدوار کنند برای برد وجود داره
1-بایرن مونیخ دفاع ضعیف و حمله قوی داره البته دفاعش اونقدر ضعیف نیست اما نسبت به حملش برای ما خوبه
این تفاوت سطح بین حملش و دفاش ما رو امیدوار می کنه اما مسلما بهترین قرعه برخورد به مالاگا یا پاری سن ژرمن بوده ولی کسی نمی تونه جلوی چنین برخوردی رو بگیره چون فقط شانس مهمه در مقایسه با من یو قرعه ما بهتره اونا اول شدن و خوردن به رئال و ما دوم و خوردیم به بایرن
2-امید به تقویت تیم در ژانویه یکی دیگه از عواملی هست که می تونه ما رو امیدوار کنه اگه ما در ژانویه خوب بازیکن بگیریم قطعا می تونیم بایرن رو حذف کنیم
3-دوبازیکن آلمانی از بازیکنان اصلی تیم ما شناخت عالی از بایرن دارن با توجه به اینکه پودولسکی هم خیلی با انگیزه هست چون قبلا بایرن بوده
4-تجربه آرسن ونگر و آرسنال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان
در کنار اینا دلایل زیادی هم برای حذف ما وجود داره که چون بایرن شانس بردش از ما بیشتره از نظر آمار و سابقه جامها و چیزهای دیگه نیازی نیست دلایل باختمون رو بگم
فقط امیدوارم در ژانویه یک اصل مهم یادمون نره اونم اینه که نیایم به خاطر داشته های بی خود بازیکن نخریم و در آخر بفهمیم که نداشته بودیم نه داشته
منظورم اینه که نیایم بگیم چون والکات که رفته نوک جیرود هم که نوکه پس مهاجم نوک نخریم که این اشتباست قطعا ما به یه تمام کننده نیاز داریم که بتونه لیگ قهرمانان بازی کنه و قیمتش مناسب باشه و اون کسی نیست جز دمبابا با سابقه درخشان در لیگ و بند عالی در قراردادش که میشه اونو با 9.5 ملیون خرید به اضافه علاقه خود این بازیکن به پیوستن به آرسنال
در کنار خرید دمبابا آرسنال باید بتونه آرشاوین چاماخ و اسکیلاجی رو به سرعت رد کنه و یه هافبک دفاعی حتی در حد همون زامبیایی رو بخره
تا اینجا خرجی رو تیم نیست و فقط در آخر چیزی که می تونه وزنه رو برای ما سنگین کنه اینه که باشگاه چیزی هم از خودش بذاره و اقدام به خرید یه هافبک طراح خوب بکنه تا دیگه شکی برای حذف بایرن باقی نمونه !

در نهایت هم چندتا از کامنتهای بچه های آرسنالی رو میذارم

پوستمون كنده ست!
----------------------------------
دوستان باریر مونیخ واقعا تیم قدرتمندی هست تنه تیمی که فصل گذشته با اقتدار تا فینال پیش امد اونا به راحتی رئال حذف کردند واز چلسی فقط به خاطر اشتبا هات بچه گانه روبن باختن
اما آرسنال تیم غیر قابل پیش بینی هست من بیش از 10 ساله دارام بازی های تیم نگاه می کنم اصلا مشخص نمیشه که مثلا فردا که بازی داره چه جوری بازی می کنه خوب یا بد ؟ بازیش بگیر نگیر داره نمونش فصل قبل که 4 تا از میلان خوردیم اما تو امارات 3 تا زدیم.

حتی فصلی که آرسنال بدون باخت قهرمان شد باز همین نوسانات داشت. یعنی بازی که همه می گفتن می بره می امد مساوی می گرفت.
حالا دعا کنید روز خوب آرسنال باشه وگرنه حذف تحقیر آمیزی خواهیم داشت چون بایرمونیخ هجومی هست اگه از این تیم عقب بیفتیم نابود می شیم. ضد حمله های ریبری و روبن و مولر توجه کنید. در ضمن تو تیم منتخب هفته اروپا همیشه چند بازیکن از بارین هستند.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

جالب توجه دوستانی که میگن ما در سطح اولیم و جز تیمهای درجه یک اروپاییم.
مصاحبه چند تن از بایرنی ها رو خوندم وهمشون خوشحال بودن به خاطر برخورد با آرسنال.و چیزی که واضحه اینغدر بی اعتبار شدیم که حتی مالاگا هم خدا خدا میکرد به ما بخوره تا کارش راحتتر باشه.
سوختتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتتم بعد از خوندن مصاحبه هاشون. .و تاسف خوردم برای تیمی به بزرگی آرسنال.

من که پیش بینی میکنم پوست ما کندست!
پروفسور ونگر خیلی باتجربست

amir.robben
12-20-2012, 07:34 PM
لام:بازي مقابل پودولسکي و ساکر جالب خواهدبود
کاپيتان تيم فوتبال بايرن مونيخ معتقد است رويارويي با آرسنال در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان قرعه خوبي محسوب مي شود و باواريايي‌ها در صورت استفاده از تمام پتانسيل خود مي توانند به دور بعدي برسند.

فيليپ لام عصر امروز پنجشنبه و پس از قرعه کشي رقابت هاي فوتبال ليگ قهرمانان اروپا در گفتگو با خبرنگاران گفت: قرعه خوبي است. لوکاس پودولسکي و پرمرته ساکر را بار ديگر خواهم ديد اما اين بار در تيم مقابل.

اين بازيکن خاطرنشان کرد: هميشه بازي مقابل هم تيمي هايتان در تيم ملي جدالي ويژه است. آرسنال همچنين تيمي است که من هرگز مقابل آن بازي نکرده ام و در ورزشگاه آنها به ميدان نرفته ام.

وي در ادامه افزود: دو بازي بسيار پرهيجان شاهد خواهيم بود و من فکر مي‌کنم شانس ما براي صعود از اين مرحله بيشتر است. اگر از تمام پتانسيل خود در اين بازي استفاده کنيم مي‌توانيم به دور بعد برسيم.

siavash4
12-20-2012, 07:35 PM
یه کاری داشتم نتونستم سریع تر تبریک بگم صعود بایرنو شالکه و دورتموند رو به مرحله یک چهارم نهایی:sheklak (18):
پرچم بالاست :bayern1::012::009:

bayernmorteza
12-20-2012, 07:40 PM
سلام به همه دوستان عزیزوالا منم با دوستمون موافقم تو مرحله بعد اگه تیمی دوست نداشته باشه به بایرن بخوره اون رئال هست و همچنین سایر تیم های دیگهبه نظر من آرسنال بهترین تیم برای ما هست به دو دلیلاول اینکه آرسنال رو اگه بخوایم تو بهترین شزایط این فصل بسنجیم بازم به قدرت بایرن نمیرسهدوم اینکه اون تیمای انگلیسی به خاطر داشتن تعطیلات بسیار کم زیاد نمیتونند به خودشون فشار بیارند و ترمزشون معمولا بعد تعطیلات میبرهاما یه سری نکته هست که باعث میشه آدم زیاد از شزایط نگران نشهاول اینکه ما بازی رفت میهمان هستیم و این یعنی هر تیمی بخواد صعود کنه باید حمله کنه و این به نفع ما هست حالا اگه میخواد تیم بدقلقی مثل میلان باشه یا آرسنالاز تیمای این مرحله فقط میلان بوده که تو سالهای قبل بازی رفت میزبان بوده و صعود کرده(در مقابل بایرن)و یک بار هم رئال(اگه اشتباه نکنم)این مسئله به نفع ما هست.دوم اینکه بایرن بر خلاف سالهای قبل بازیکن زیاد داره و میتونه نگرانیش رو بابت مشکلات سال قبل حل کنه.سوم تیمهای بوندس لیگا درسته دیرتر به مسابقات بر میگردند ولی نسبتا زود به شرایط آرمانی بر میگردند اونم به خاطر استراحت کافی هستتیمهای آرسنال و سلتیک به خاطر بازیهای زیاد تو تعطیلات و شاختار به دلیل پایان لیگ اکراین به دلیل فصل سرما نمیتونند زیاد آماده باشند.پورتو و گالاتاسرای هم گزینه های قابل احترامی هستند ولی حسم نسبت بهشون خوبهمیلان کمی خطرناک هستش و خوب رئال دیگه بهترین تیم این مرحلهبایرن - آرسنالدورتموند - میلانشالکه - گالاتاسرای به نظرم بازیهای جالبی میشهفقط خواستم بگم منم پیش بینی خوبه و خدا رو شکر دوتا رو درست حدس زدم:دی

roozbeh bayerni
12-20-2012, 07:42 PM
هیچ کس شاختار رو عددی حساب نمیکنه.ولی من اطمینان دارم این باشگاه برای دورتمند دردسر ایجاد میکنه.این پست منو به یاد داشته باشید .البته خدا کنه دورتمند بازی مقابل رئال رو تکرار کنه نه بازیهای بوندس لیگایش وگرنه فاتحه این تیم از همین حال خونده است.

در ضمن سامر هم شاختار رو از رئال قویتر میدونه.همین امروز مصاحبه اش را نگاه کردم.

Nick
12-20-2012, 07:51 PM
آره ونگر خیلی با تجربه اس. انواع و اقسام ناکامی ها و تحقیر ها رو در کارنامه داره و این بار هم در ادامه همون تجاربش می خواد جلو بایرن تحقیر بشه.
از بهترین دوران آرسنال فصل 2004-2005 بود که در لیگشون دوم شدن و اون سال در لیگ قهرمانان به ما باختن. حالا بایرن یکی از قدرتمندترین تیم هاش در 8-9 سال گذشته داره و آرسنال هم اصلا حال و روز خوشی نداره.
ما تیم فوق العاده آماده ای هستیم. نویر درون دروازه. لام و دانته در خط دفاعی که جز بهترین های بوندسلیگا در نیم فصل اول انتخاب شدن+آلابا. کروس و ریبری و مولر و شکیری که همه آماده ان و مثل لام و دانته در ترکیب منتخب نیم فصل اول بودن+گومز و شواینی. درسته نباید آرسنال دست کم گرفت و در فوتبال هر اتفاق بدی ممکنه بیفته و حتی ممکنه بعد از تعطیلات کمی افت کنیم ولی با این بازیکنانی که داریم و سابقه 2-3 اخیرمون که در بازی های چمپیونزلیگ همیشه عالی بازی کردیم چه جوری ممکنه پوستمون کنده بشه؟ نکنه پودولسکی با اون لبخنداش یا مرته ساکر با اون قدش می خواد پوستمون بکنه.

SiLèNt DeλtH
12-20-2012, 07:52 PM
هیچ کس شاختار رو عددی حساب نمیکنه.ولی من اطمینان دارم این باشگاه برای دورتمند دردسر ایجاد میکنه.این پست منو به یاد داشته باشید .البته خدا کنه دورتمند بازی مقابل رئال رو تکرار کنه نه بازیهای بوندس لیگایش وگرنه فاتحه این تیم از همین حال خونده است.

در ضمن سامر هم شاختار رو از رئال قویتر میدونه.همین امروز مصاحبه اش را نگاه کردم.

دقیقا منم همین مورد گفتم که شاختار تیم خیلی خطرناکی هست
بازی تو زمین شاختار معروف به جهنم دونستک هست و کلا هر تیمی بره انگار رفته وسط آتیش جهنم
بازی های دور گروهیش میدیدم مخصوصا تو زمین خودش ترسناک بازی میکنه و اصلا نمیشه دست کمش گرفت وقتی که چلسی انقدر راحت اوت میکنه و زودتر از یووه و چلسی صعودش قطعی میکنه مسلما تیم ساده ای نیست
به شخصه هم گفتم بدترین قطعه شاختار هست بعد میلان که اصلا دوست نداشتم بهشون بخوریم چون آلمانی ها تقریبا جلوی تیم های اروپای شرقی مشکل دارند

maziar205
12-20-2012, 07:57 PM
خود ارسنالیا از باختشون مطمینن پس مطمین باشین تحقیرشون میکنیم

bravooo
12-20-2012, 08:18 PM
به نظرم بایرن جلو آرسنال کار راحتی داره بخاطر اینکه آرسنال در دفاع خیلی ضعیفه از دروازه بانشون خبر ندارم ولی اگه مانونه تو گل باشه عالی میشه ...گلبارونش میکنیم

Ultra Bayerni
12-20-2012, 08:28 PM
به نظرم به بهترین قرعه ممکن خوردیم
نه تیم قوی ای هستش که با این وضع دفاعمون مشکل ایجاد کنه و نه اونقدر ضعیف که بخواد مقابلمون بسته بازی کنه
اصلن آرسنال تیمی نیست که دفاعی بازی کنه و این نوع بازی مقابل بایرن یعنی خودکشی
در کل آرسنالو مثل شالکه میدونم از هر لحاظ ولی کمی ضعیفتر

در مورد قرعه کشی هم به نظر من که خیلی مسخرس که از بین بایرن و رئال و منچستر و میلان و بارسلونا و آرسنال فقط سه تاشون صعود میکنن
اگه همین تیما به اضافه ی یوونتوس و دورتموند یا شاختار میرفتن جزء 8 تا جام خیلی قشنگتر میشد

sobhan.monikh
12-20-2012, 08:43 PM
نه میشه گفت بازی اسونیه نه میشه گفت بازیه سختی

omidFCB
12-20-2012, 08:47 PM

مطمئن که نیستم چون فوتبال قابل پیش بینی نیست
احتمال دادم و البته امیدوارم :sheklak (8):

micki
12-20-2012, 09:56 PM

منم موافقم شاختار خیلی تیم خوبیه اما دورتموند اگه دورتموند جلوی رئال یا سیتی باشه عملا هیچ تیمی بجز بایرن یا بارسا یارای مقاومت در مقابلش رو نداره امیدوارم تمام جرمن ها صعود کنن

احسان ج
12-20-2012, 10:35 PM
ارسنال سوسك ميشه:smile (14):

siavash4
12-20-2012, 11:14 PM
ارسنال سوسك ميشه:smile (14):خدا میدونه که حقشه

ali171
12-20-2012, 11:56 PM

از الان دارن شکست احتمالی دورتمند رو به خوب بودن شاختار ربط میدن :smile (42):

شاختار تیمی خوبی هست همه رکورد های لیگشون هم در دست شاختار هست دفاعی به سبک اروپای شرقی و حمله ای به سبک امریکای جنوبی داره

ولی همین تیم جلوی یوو تو زمین خودش شکست خورد .. اینکه شاختار رو از رئال قویتر دونسته معنی داره :blink:

بابا دوست ارسنالی مگه مجبوری بیای حرف الکی بزنی

هواداران ارسنال دارن لحظه شماری میکنن این پروفسور بره میگی نه جایی بهت معرفی میکنم برو ببین
ونگر بیش از 7 سال شده هیچی برای ارسنال نیاورده به جز ناکامی ..درسته مربی خوبی هست ولی گاهی وقتها بهتره خوب ها هم کنار بکشن و کار رو به دیگران بسپارن

به هر حال برای ارسنال احترام زیادی قائل هستیم ولی چه میشه کرد باید شکست رو تحمل کنید

:smile (30):

fox13
12-21-2012, 12:37 AM
در مورد قرعه باید بگم که به هیچ وجه آرسنال حریف آسونی نیست در واقع باید گفت که بعد از رئال دشوارترین قرعه ممکن بود و البته نباید غیبت بواتنگ رو هم فراموش کنیم و با توجه به اینکه احتمال مصدومیت ون بویتن رو تو هر زمانی میشه داشت دستمون تو خط دفاع باز نیست و این بزرگترین نگرانیه منه اما نکته مثبتش اینه که خط حملمون حداقل به لحاظ آمار عملکرد مناسبی داشته( تو همه بازیها حداقل یک گل زدیم) و اگه بتونیم تو امارات حداقل یک گل رو بزنیم راه صعودمون کاملا همواره و بایرن هم معمولا با مرحله 1/8 میونه خوبی نداره و من دلم روشنه اینجا رو رد کنیم یه کله میریم فینال

bravooo
12-21-2012, 02:02 AM
مرحله بعدی باید با برنده کدوم بازی روبه رو بشیم؟

ali171
12-21-2012, 02:10 AM
مرحله بعدی باید با برنده کدوم بازی روبه رو بشیم؟

سجاد دفعه هزارم مرحله بعدی هم قرعه کشی میشه :smile (54):

music
12-21-2012, 04:04 AM
انگلیسیای کثیف باید حذف شن

mjmazinani
12-21-2012, 06:41 AM
به حول قوه الهی و به فضل پروردگار بروبکس رئال و بایرن مخصوصا آلمانیهای اصیل اعم از بازیکنان بایرن و رئال من جمله اوزیل و خدیرا مشت محکمی بر دهان ((روباه پیر استعمارگر دو بهم زن نژاد پرست که دست نازیها رو از پشت بستن)) خبیث انگلیس منچستر و آرسنال (بغیر از تنی چند از آلمانیهای حاضر در آرسنال:sheklak (85):) خواهند زد :evilgrin:
ولی حال میکنم اگه دقت کنید مجموع بازیکنان آلمانی فیکس رئال وآرسنال و بایرن بیشتر از انگلیسیهای آرسنال و منچستر هست!!!!!:sheklak (74):

ولی خوب متاسفانه بنده تردید دارم احتمالش هست که بایرن این دفعه اسباب خیر برای آرسنال بشه از آنجا که شالکه و دورتموند و مخوصوصاً دورتموند میتونن راه بایرن رو ادامه بدن ولی خیلی حال میده از همین الان انگلیسیهای خبیث حذف بشن
من که میگم کاسه ای زیر نیم کاسه است اگه منچستر رئال رو بزنه که احتمالا هم بازی رفت و هم بازی برگشت براشون پنالتی میگیرن تا صعود کنند فکر کنم میخوان یک جشن حسابی برای خداحافظی فرگوسن راه بندازن چقدر خوبه که دنیا مثل ما ایرانیها همه چیز رو با سی ا ست قاطی کنند بهرحال لازم الملزوم زندگی امروز ما ایرانیهاست :confused12:

آقا یه سوال لقب آرسنالیها چیه؟ توپچی؟ یعنی چی؟ لطف کنید توضضیح بدین

BayernMunchenfc
12-21-2012, 09:43 AM
سلام بچه ها
به نظر من قرعه هر 3 تیم آلمانی مناسب بود
یه مسئله خوب اینه که هر 2 نماینده انگلیس به مرحله بعدی نمیرسند
حذف منچستر توسط رئال خیلی میتونه به تیمها کمک کنه
اما
بایرن آرسنال
آخرین بازیمون باهاش رو یادمه توی انگلیس 3-1 و توی آلمان فکر کنم 1-1 شد

نام بایرن در مقابل نام آرسنال غیر قابل قیاسه
خجالت داره اگه توسط آرسنال حذف بشیم که اینقدر بدبخته
به نظر من یه حسرت من توی بازی خواهم خورد و اونم اینه که بجای پیزارو و مانزوکیچ چرا ژیرود رو نخریدیم
به هر حال من فکر میکنم میبریم هم رفت هم برگشت

atbin
12-21-2012, 10:23 AM
به نظر من که قرعه نسبتن خوبی به آلمان ها خورده. و از بین سه نماینده فکر می کنم قرعه دورتمند از بقیه سخت تره! آرسنال تیم بدی نیست ولی جزو تیم هایی هست که به خصوص با شرایط فعلی شون میشه تا حد زیادی از بابت صعود مطمئن بود. حدس من اینه که بدون باخت و با اختلاف دو گل یا بیشتر اون ها رو شکست میدیم.

amir_bayern
12-21-2012, 12:14 PM
به نظرم قرعه بدی نبود....میتونیم صعود کنیم...

انگلیسیای کثیف باید حذف شن

ارسنال نسبت به بقیه تیمهای انگلیسی پاک تر و بسیار جذاب فوتبال بازی میکنن...مربی با شخصیت و بازیکنان جوان و اینده داری داره..وتیم قابل احترامیست همیشه....

mohsen67
12-21-2012, 12:41 PM
درود به بروبکس .یه مدتی میشه که به دلیل مشغله و خدمت :smile (29): نمیتونم بیام کامنت بذارم ولی کامنتهاتون رو میخونم و استفاده میکنم.در مورد قرعه بایرن باید بکم که نه خیلی سخت خوردیم نه خیلی آسون.دقیقا مثه بوروسیا که اونا هم بازیه سختی دارن با تیم خوب و محکم شاختار.ولی به نظرم اکر در شبهایی که بازیها انجام میشه 3 تیممون تو حالت عادی باشند و افت نداشته باشند صعودشون قطعیه.من یه مساویه 1-1 تو الامارات و یه برد خوب 4-0 تو آلیانز رو حدس میزنم.

love germany
12-21-2012, 12:46 PM
سلام بچه ها
اولا بګم از قرعمون راضی ام
دوما این که امروز رفتم تو سایت ارسنال و حرف هایی رو اونجا خوندم که واقعا از طرفدار های ارسنال شاخ در اوردم.چند نمونشو براتون میزارم
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««۸
داداش حرص نخور قضیه مالاگا سر ناراحتی طرفداراش از رفتن کازورلا به آرسنال بود. ولی هوادارای بایرن بزار گنده هاشونو بیان مطمئن باش ما اگه حذفم بشیم اونقدر حذف کردنمون کار راحتی واسه بایرن نیست که بخان از قرعشون خوشحال باشن ولی اگه ما ببریم که غیر ممکن نیست دهنشون سرویسه
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««۸
بچه ها من تو اون موقع چجوری حرصمو خالی کنم ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]
هی میخام آروم باشم نمیشه . ونگر جون مادرت آبرومونو بخر فقط همین بایرنو ببر نمیخاد بری تا فینال همینو ببر تا آبرومونو زنده کنی. پدر سگا دهنشونو باید سرویس کنیم. اگه تو بازی رفت گل نخوریم بردیمشون
گوه بخورین ... ما هم نیستین بچه پررو ها واسه مفسر فوتبال شدن حالا وقتی که شما رو پاره کردیم اون وقت میفهمین
««««««««««««««««««««««««« «««««««««««««
اولا اینا .... ما نیستن. بدبختا برین سوتی های بادشتوبر رو جمع کنین که البته همون استاد هم ندارین. اخه پنگوئنا شما که دفاعتون باید ونبویتن باشه. اخه کوشل بهتر از اون نیست که هر سال میره تو پاچتون؟
دهنشونو سرویس میکنیم.
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««««««« «۸
یعنی دوس دارم ببینم تو دنیا مدافع سوتی تر از بادشتوبر داریم یا نه.خیلی ببخشید ها ولی گه زیادی خوردن کل تیمشون روی ریبری میچرخه . یه بازیکن در حد کازورلا ندارن. به نظر من دیابی تا اون موقع اگه آماده بشه تو لولشون میکنیم. کلا فقط حرف مفت میزنن این آلمانیا . بابا به بارسا که نخوردیم زشته به خدا . این واکنشا چیه !!! نکنین این کارارو دست میگیرنمون ها. تو لیگ در پیت آلمان جولان میدن فکر کردن خبریه.

آقایون آرسنالی خیلی زشته بخدا این . جای کری خوندنتونه این کامنتا که حذف شدیم و این حرفا ؟!!
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««
ذر مفت زدن و...زیادی خوردن[Only Registered And Activated Users Can See Links]
وقتی تو امارت آتیششون زدیم .اونوقت میفهمن ما کی هستیم
in arsenal we trust[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بایرنم آدم شد واسه آرسنال [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] viva arsenal [Only Registered And Activated Users Can See Links]
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««««««« «
بابا این طرفدارای بایرنا چقدر طرفداراش بی ادب تشریف دارند. اصلا انگار از انسانیت هیچی نمی دونن. خیلی بی شخصیت هستند.
خدا کنه بازیکنان شونم هم انجوری مغرور بشن حال می ده شانس برد ما بالا می ره
دوستان اشالا می بریم تا 2 ماه دیگه خیلی اتفاقا ممکنه رخ بده، ممکنه مثلا 2 بازیکن خوب یه تیم مصدوم بشه و یا یه تیم تو شرایط بحران.
اگه شرایط تیم ما خوب باشه باتوجه به غرور بازیکنای بایر می بریم
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««

bayernmorteza
12-21-2012, 12:56 PM
بچه ها بر عکس لیگ قهرمانان تو لیگ اوروپا قرعه سختی به تیم های آلمانی خورده

love germany
12-21-2012, 12:59 PM
اینم ادامش
««««««««««««««««««««««««« ««
چرا باید امید صعود نداشته باشیم؟؟؟[Only Registered And Activated Users Can See Links] نویر یاره دوازدهم آرسنال میشه [Only Registered And Activated Users Can See Links] استاد سوتی & لایی [Only Registered And Activated Users Can See Links]
««««««««««««««««««««««««« «««««««««
حالا اینقدر این بایرن رو گنده کنین تا خودشون هم باور کنن میتونن که ما رو ببرن ما دیگه هرچی باشیم 3-1 از باته بوریسوف نمیبازیم.بازی های لیگ قهرمانان اصلا قابل مقایسه با هیچ رقابت دیگه ای نیست. بازی رفت رو که 100% قول میدم که میبریم وحتی گل هم نمیخوریم چون جو امارات واقعا وحشتناکه فقط خدا کنه تا اون موقع بازم نریم تو بحران بازی برگشت هم فقط ضد حمله که این یه دونه کار رو خوب بلدیم ونتیجه اش هم هر چی باشه باز این ماییم که میریم بالا.بایرن اونقدر ها هم تیم خوبی نیست که همه 11 نفرشون خوب وعالی باشن خداییش تو بازی چلسی دیدین که یه دونه حمله هم نکردن (به غیر از اون پنالتی) اینو داداشم میگه که عشق چلسیه و یه بار هم رفته استمفوربریج.زیر فشار رو استرس باشن گند میزنن به بازیشون و روبن همه رو میزنه بیرون حتی دروازه خالی جروینیهو رو و بد تر از اون.
هر چی که خوب ومصلحت است رو واسه تیممون آرزو میکنیم.
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««
عجب ادمای لاشی هستنا وقتی پارتون کردیم اون وقت به گوه خوردن میفتین بچه ... (دهن منو باز کردن)اخه احمقا شما چقد بدبخت عقده ای هستین ونگر میاد این همه احترامو ادب میذاره بعد شما این طوری گوه خوری میکنین .اره دیگه وقتی بازیکنای تیمو مدیرای باشگاهتون میان اونطوری زر میزنن از شما اسگلا چه انتظاری میشه داشت
قبول کنین اونا هم طرفدارای تیم خودشونن و معلومه خیلی تعصبی نظر میدن!!!زیاد از هد چرت و پرت میگن!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]بابا ولشون کنین به حاله خودشون بذارین تا 1اسفند خوش باشن!!!اسفند حالشون رو میپرسیم!!![Only Registered And Activated Users Can See Links]
««««««««««««««««««««««««« «««««««««««««««««««««««««
نیما جان اخ گفتی من میخوام 1 اسفند برم تو سایتشون عضو بشم فقط اگه بزیمشون تو بازی رفت میرم اونجارو با خاک یکسان میکنم
««««««««««««««««««««««««« «««««««««««««««««
پارسا منم میامیعنی چندتا بشیم بریم.خیلی حال میده.اگه بخصوص جوش هم آورده باشن.(البه شانس نداریم که)
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««
کلا خیلی نظرات مزخرفی هوادارای بایرن.فکر کردن با زاراگوزا بازی دارن.یکی نیست بهشون بگه شما اگه خیلی گنده بودید پارسال به تیم ششم لیگ انگلیس تو خونتون نمیباختید
««««««««««««««««««««««««« «««««««««««««««««««
مسعود جان فرق بوندسلیگا با لیگ برتر همینه اگه آرسنال به زمین آگزبورگ بره به این تیم بالای 5 تا میزنه اما اگه بایرن با تمام ستارگان تاریخ باشگاهش به زمین استوک بره احتمال میدم بتونه مساوی کنه .
یک مثال دیگه یک تیم لیگ برتری میگم نه تیمای منچستره نه لیورپوله نه چلسی ونه آرسنال . اورتون اگه بره بوندسلیگا مطمئن باش قهرمان میشه .
علی جان بازی ویگان رو خیلی جدی گرفتی اما ایشالا اوناروهم پر گل میبریم
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««

harsin
12-21-2012, 01:02 PM
ارسنال - بایرن

بدون شک بایرن خیلی راحت ارسنال رو میبره . اگه زمان فان خال بود شک داشتم ولی با یوپ هاینکس ارسنال شانسی نداره برای صعود . دفاع فاجعه بار این تیم + خط حمله نه چندان جالبش و نداشتن یک هافبک دفاعی کلاس جهانی ونگر رو برابر بایرن اسیر میکنه . به نظرم فقط دو بازیکن ارسنال در کلاس جهانی هستن ویلشر و کازورلا که از دیدن بازیشون لذت میبرم . واقعا تاسف باره ارسنالی که یه روزی سیمن و بعدها لمن تو دروازش بودن و مهره هایی مثل هانری ویرا تونی ادامز برگ کمپ و ... داشت حالا باید دلش به مرته ساکر و اون مهاجم سیاه پوستش و سانیا و دفاع چپ فاجعش خوش باشه . تا ونگر از ارسنال نره و سیاست نقل و انتقالاتی این تیم درست نشه ارسنال هیچی نمیشه و هر سال بدتر از سال قبل

love germany
12-21-2012, 01:32 PM
اولا همه این حرف ها رو به ما طرفدار ها زدن.
دوما تو نظرات بچه ها ندیدم کسی به اونا توهین کرده باشه
سوما وقتی سایته ارسنال بی صاحاب باشه بهتر از این نمیشه
در مورد فوش هایی که دادن بګم من مثل اونا بی شخصیت نیستم و جوابی واسه فوش هاشون نمیدم البته که میتونستم دیویستا دیګه بزارم روش و بهشون بدم
ولی در مورد کلمه پدر سګ باید بګم مثل این که مامانشو دوست نداره که اینجوری حرف میزنه.
در مورد فوش هایه رمزیه ....ما هم نیستن بګم .......................هیچی ولش کن
در مورد لیګ المان هم همه دارن پیشرفتشو میبینن.صعود صد در صد نمایندګان در اروپا و چشم دوختن تیم های انګلیسی به بازیکناش نمونه بارزشه و نمږنه دیګش صعود تیم شالکه که در لیګ المان هفتمه ولی شما رو تو ورزشګاه خودشون برد
در مورد جمله تاریخی بایرن هم ادم شده:246:
در مورد باته بوریسوف هم باید بګم حتما بازی برګشت رو ندیدن و در ضمن باته خیلی بهتر از براد فورده
و در مورد عضو شدن تنی چند از طرفدار های ارسنال در سایت بایرن باید بګم من با همه مورد ها محترمانه برخورد کردم(بجز فوش پدر)ولی اګر دیدم تو سایتشون این مورد ادامه پیدا کرد بعد از برد بایرن تو سایتشون از خجالتشون در میام

bayernmorteza
12-21-2012, 02:05 PM
بزار هر چی طرفدارای آرسنال دوست دارند بگند اون چیز که مهمه برامون اینه که ما واقعا یه کلاس بالاتر از اونا هستیم وبرای ما اونا مثل هانوفر میمونند تازه هانوفر از اونا قوی تره. ولی کلا مطمئن هستم با تمام جوانب صعود خوبی به دور بعد خواهیم داشت و به دلم امده کار صعود رو در ورزشگاه امارات تموم میکنیم و نمیزاریم امیدی به مونیخ داشته باشند.اما در مورد لیگ آلمان و انگلیس به هر حال عملکرد تیم های آلمانی در اوروپا واقعا داره سطح دو لیگ رو مشخص میکنه.تو لیگشون فقط منچستر قوی هست که اونم توسط رئال حدف خواهد شد.زنده باد بارین و تمام طرفدارای اونا که ادب رو سرلوحه کارشون قرار میدند

Ni Ma.31
12-21-2012, 02:11 PM
کاپيتان دوم يوونتوس 3 ماه خانه نشين شد
کاپيتان دوم يوونتوس پس از پارگي ماهيچه 3 ماه بايد دور از ميادين باشد.

به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، جورجيو کييليني 28 ساله در تمرين‌هاي يوونتوس دچار پارگي ماهيچه شد و نمي‌تواند تا 3 ماه آينده در ترکيب تيمش به ميدان برود.

اين در حالي است که بيانکونري چند روز پيش قرارداد لوسيو هافبک برزيلي خود را فسخ کرد.

بيانيه‌اي که در سايت يوونتوس منتشر شده به شرح زير است: «جورجيو کييليني براي بررسي پاي آسيب ديده‌اش مورد اسکن قرار گرفت که مشخص شد ماهيچه ساق پاي راست او دچار پارگي شده است. او به زودي دوران توان بخشي خود را آغاز خواهد کرد تا بتواند زودتر از آنچه تصور مي‌شود به ميادين بازگردد.»

persianhooligan1989
12-21-2012, 02:22 PM
Arsenal یعنی توپخونه یا همون زرادخونه و لقبشم Gunners هستش یعنی اسلحه داران یا همون توپچی ها

به حول قوه الهی و به فضل پروردگار بروبکس رئال و بایرن مخصوصا آلمانیهای اصیل اعم از بازیکنان بایرن و رئال من جمله اوزیل و خدیرا مشت محکمی بر دهان ((روباه پیر استعمارگر دو بهم زن نژاد پرست که دست نازیها رو از پشت بستن)) خبیث انگلیس منچستر و آرسنال (بغیر از تنی چند از آلمانیهای حاضر در آرسنال:sheklak (85):) خواهند زد :evilgrin:
ولی حال میکنم اگه دقت کنید مجموع بازیکنان آلمانی فیکس رئال وآرسنال و بایرن بیشتر از انگلیسیهای آرسنال و منچستر هست!!!!!:sheklak (74):

ولی خوب متاسفانه بنده تردید دارم احتمالش هست که بایرن این دفعه اسباب خیر برای آرسنال بشه از آنجا که شالکه و دورتموند و مخوصوصاً دورتموند میتونن راه بایرن رو ادامه بدن ولی خیلی حال میده از همین الان انگلیسیهای خبیث حذف بشن
من که میگم کاسه ای زیر نیم کاسه است اگه منچستر رئال رو بزنه که احتمالا هم بازی رفت و هم بازی برگشت براشون پنالتی میگیرن تا صعود کنند فکر کنم میخوان یک جشن حسابی برای خداحافظی فرگوسن راه بندازن چقدر خوبه که دنیا مثل ما ایرانیها همه چیز رو با سی ا ست قاطی کنند بهرحال لازم الملزوم زندگی امروز ما ایرانیهاست :confused12:

آقا یه سوال لقب آرسنالیها چیه؟ توپچی؟ یعنی چی؟ لطف کنید توضضیح بدین

Arsenal یعنی توپخونه یا همون زرادخونه و لقبشم Gunners هستش یعنی اسلحه داران یا همون توپچی ها

سلام بچه ها
به نظر من قرعه هر 3 تیم آلمانی مناسب بود
یه مسئله خوب اینه که هر 2 نماینده انگلیس به مرحله بعدی نمیرسند
حذف منچستر توسط رئال خیلی میتونه به تیمها کمک کنه
اما
بایرن آرسنال
آخرین بازیمون باهاش رو یادمه توی انگلیس 3-1 و توی آلمان فکر کنم 1-1 شد

نام بایرن در مقابل نام آرسنال غیر قابل قیاسه
خجالت داره اگه توسط آرسنال حذف بشیم که اینقدر بدبخته
به نظر من یه حسرت من توی بازی خواهم خورد و اونم اینه که بجای پیزارو و مانزوکیچ چرا ژیرود رو نخریدیم
به هر حال من فکر میکنم میبریم هم رفت هم برگشت

تو آلمان یک بر صفر بایرن باخت

farzad31
12-21-2012, 02:39 PM
خوب همون طور که پیشبینی کردم به آرسنال خوردیم ...
راحت میبریمشون
یک دوست من هم هوادار دو آتیشه آرسنال هست ببریم چه حالی میده !
5 تومن شرط بستم ...

WINNER_13
12-21-2012, 02:41 PM

تو آلمان یک بر صفر بایرن باخت

تو آلمان 3-1 بردیم !
و تو بازی برگشت تو لندن آرسنال 1-0 برنده شد ! در مجموع بایرن 3-2 صعود کرد.

mohammadchamaz
12-21-2012, 02:45 PM
ولی حدس من آرسنال یا شاختاره:)
رئالم بخوره به منچستر خوبه

اینم از دوتا پیش بینی من:دی
قرعه ی خوبیه! از لحاظ اینکه تیم دفاعی ای نیس آرسنال و اینکه تیم خوبیه و قدرتمونو میتونیم بسنجیم!
پیش بینیم اینه که اینجا هم 1/4ام میخوریم به دورتموند:|
با دوتا برد خوشگل میریم مرحله بعد! فقط تو دفاع این مارتینز جواب بده خوبه!

MOHAMMAD 13
12-21-2012, 02:55 PM
.............. ویرایش .................

تذکر مدیریت :

واقعا متاسفم برای این جور کاربرا

love germany
12-21-2012, 02:57 PM
خوب همون طور که پیشبینی کردم به آرسنال خوردیم ...
راحت میبریمشون
یک دوست من هم هوادار دو آتیشه آرسنال هست ببریم چه حالی میده !
5 تومن شرط بستم ...
بهترین دوست منم ارسنالیه.اصلا اینجور بازیا حال میده خیلی هم خفن ناک.از دیشب هم کری خونی به راه بود

mohsen67
12-21-2012, 03:08 PM
سلام بچه ها
اولا بګم از قرعمون راضی ام
دوما این که امروز رفتم تو سایت ارسنال و حرف هایی رو اونجا خوندم که واقعا از طرفدار های ارسنال شاخ در اوردم.چند نمونشو براتون میزارم
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««۸
داداش حرص نخور قضیه مالاگا سر ناراحتی طرفداراش از رفتن کازورلا به آرسنال بود. ولی هوادارای بایرن بزار گنده هاشونو بیان مطمئن باش ما اگه حذفم بشیم اونقدر حذف کردنمون کار راحتی واسه بایرن نیست که بخان از قرعشون خوشحال باشن ولی اگه ما ببریم که غیر ممکن نیست دهنشون سرویسه
بچه ها من تو اون موقع چجوری حرصمو خالی کنم ؟ [Only Registered And Activated Users Can See Links]
هی میخام آروم باشم نمیشه . ونگر جون مادرت آبرومونو بخر فقط همین بایرنو ببر نمیخاد بری تا فینال همینو ببر تا آبرومونو زنده کنی. پدر سگا دهنشونو باید سرویس کنیم. اگه تو بازی رفت گل نخوریم بردیمشون
گوه بخورین ... ما هم نیستین بچه پررو ها واسه مفسر فوتبال شدن حالا وقتی که شما رو پاره کردیم اون وقت میفهمین
««««««««««««««««««««««««« «««««««««««««
اولا اینا .... ما نیستن. بدبختا برین سوتی های بادشتوبر رو جمع کنین که البته همون استاد هم ندارین. اخه پنگوئنا شما که دفاعتون باید ونبویتن باشه. اخه کوشل بهتر از اون نیست که هر سال میره تو پاچتون؟
دهنشونو سرویس میکنیم.
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««««««« «۸
یعنی دوس دارم ببینم تو دنیا مدافع سوتی تر از بادشتوبر داریم یا نه.خیلی ببخشید ها ولی گه زیادی خوردن کل تیمشون روی ریبری میچرخه . یه بازیکن در حد کازورلا ندارن. به نظر من دیابی تا اون موقع اگه آماده بشه تو لولشون میکنیم. کلا فقط حرف مفت میزنن این آلمانیا . بابا به بارسا که نخوردیم زشته به خدا . این واکنشا چیه !!! نکنین این کارارو دست میگیرنمون ها. تو لیگ در پیت آلمان جولان میدن فکر کردن خبریه.

آقایون آرسنالی خیلی زشته بخدا این . جای کری خوندنتونه این کامنتا که حذف شدیم و این حرفا ؟!!
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««
ذر مفت زدن و...زیادی خوردن[Only Registered And Activated Users Can See Links]
وقتی تو امارت آتیششون زدیم .اونوقت میفهمن ما کی هستیم
in arsenal we trust[Only Registered And Activated Users Can See Links]
بایرنم آدم شد واسه آرسنال [Only Registered And Activated Users Can See Links] [Only Registered And Activated Users Can See Links] viva arsenal [Only Registered And Activated Users Can See Links]
««««««««««««««««««««««««« ««««««««««««««««««««««««« «
بابا این طرفدارای بایرنا چقدر طرفداراش بی ادب تشریف دارند. اصلا انگار از انسانیت هیچی نمی دونن. خیلی بی شخصیت هستند.
خدا کنه بازیکنان شونم هم انجوری مغرور بشن حال می ده شانس برد ما بالا می ره
دوستان اشالا می بریم تا 2 ماه دیگه خیلی اتفاقا ممکنه رخ بده، ممکنه مثلا 2 بازیکن خوب یه تیم مصدوم بشه و یا یه تیم تو شرایط بحران.
اگه شرایط تیم ما خوب باشه باتوجه به غرور بازیکنای بایر می بریم
««««««««««««««««««««««««« «««««««««««««««« زیاد به کامنتهای این بنده خداهای 8تایی توجه نکن.کازورلا؟؟/:biggrin: بخدا دارم میمیرم از خنده کازورلا رو با هافبکهای قدرتمند ما مقایسه میکنند.بذار انقدر راجب بادشتوبر حرف بزنن تا بمیرن.استوک بادشتوبر رو با مرته ساکر و کوشلینی عوض نمیکنیم.تو آلیانز مطمئن باشید زیر 4تا نوش جان نمیکنند.

Abdollah13
12-21-2012, 03:13 PM
عزیزان ناراحت نشید ازبرخورد هواداران ارسنال مهم اینه که ما فقط طرفدار سرسخت بایرن باشیم وبه طرفدارهیچ تیمی توهین نکنیم هرکس که درکانون ارسنال این توهین هارو کرده بیشک سطح ادب ومعرفت خانوادشو نشون داده فکرمیکنم ازجو ورزشگاه های المان وانگلیس خیلی چیزهامشخصه من خودم یه سایتش سرزدم همه کامنت هاشنوخوندم اما ذره ای فکرعضوشدن بخاطرخراب کردن جو سایت وکری خونی به ذهنم راه ندادم درحالی که اونا میان عضومیشن اینجا وتوهین میکنن بلاخره مابایرنیم وهمیشه دراوج .چلسی قهرمان کذایی پارسال کجاست؟؟؟ قهرمان فصل گذشته انگلیس من سیتی تیمی که بااون همه خرج 2ساله درحسرت صعودازگروهش مونده کجاست؟؟؟ ما المانهااصولی کارمیکنیم وبه تدریج نتیجشومیبینم وباپول امثال روس هاوعرب ها به موفقیت های مقطعی وبعدمحوشدن راضی نمیشیم اگرانگلیس واقعااینقدرلیگش خوبه پس چراازسال1966به هیچ جام که هیچ موفقیت معمولی هم نرسیدن1966هم که باناداوری معروف جام گرفتن درضمن منچسترسیتی شماازبس دورتموند المان برنیومد پارسالم که بایرن این تیم رو برد حالا اورتون میخواد بیادقهرمان المان بشه !!!!گروه مرگ امسال وپارسال سطح لیگ هارو خیلی خوب نشون داد که درهردو من سیتی حذف شد منچسترهم که پارسال ازگروهش بالا نیومد یکی دو دوره هم که بایرن یونایتدرو حذف کردامسالم که خورد به رئال رئالی که پارسال به مراتب قوی تربود وبابرن باقدرت حذفش کرد واگه روبن و گومزخوب بودن 6تایی میشدحالا هنوزم به لیگ جزیره مینازید ؟؟!!

Shahab_Oliver
12-21-2012, 03:16 PM
من از قرعه به طور نسبی راضیم.
یعنی می شد قرعه بهتری داشته باشیم،مثل گالاتاسارای.
و هم می تونسیم قرعه بدتری داشته باشیم، مثل رئال مادرید.
اگه خودمون باشیم و افت نکرده باشیم، ایشالله راحت تو مرحله 1/4 هستیم

Abdollah13
12-21-2012, 03:19 PM
عزیزسعی کن بهشون فحش ندی چون کل هواداران بایرن زیر؟میرن این فحش هادرخور مانیست

gezler
12-21-2012, 04:24 PM
پودولسکی: می توانیم بایرن را ببریم

پودولسکی انتظار دارد بایرن مونیخ آزمون دشواری را برای آرسنال فراهم کند...

او بزودی با یکی از تیم های سابقش رو در رو خواهد شد. بایرن در فصل گذشته پس از شکست در برابر چلسی در فینال نایب قهرمان شد با این حال پودولسکی معتقد است آرسنال می تواند به مرحله ی یک چهارم نهایی برسد.

"آنها سال 2010 و سال قبل فینالیست مسابقات بودند"

"بایرن باشگاه بزرگی است اما ما می توانیم آنها را شکست دهیم آنها تیمی خوب با بازیکنانی خوب دارند"

"آنها در جلوی زمین گومز را دارند، ریبری لام شوایناشتایگر و همچنین نویر. دو بازی پیش روی ماست یکی در انگلیس و دیگری در آلمان و می توانیم در هر دوی آنها پیروز شویم"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------تو رو خدا یکی بگه تو غذای این بیچاره ها چی میریزن ؟؟؟؟؟ !!!!!!!!:smile (18)::smile (18)::smile (18)::smile (18):

ali171
12-21-2012, 04:44 PM
دوستان تو بعضی از شبکه ها مسیر مسابقات رو انجوری پیشبینی کردن نمیدونم ولی تا اونجایی که من میدونم باید قرعه کشی بشه البته خیلی هم مسیر بدی نیست و ازش استقبال هم میکنیم :sheklak (41):

پ ن : هواداری عزیز ارسنال که میان به فروم سر میزنن میتونید بیاید و با بحث منطقی در این موضوع شریک بشید

bayernmorteza
12-21-2012, 05:07 PM
دوستان تو بعضی از شبکه ها مسیر مسابقات رو انجوری پیشبینی کردن نمیدونم ولی تا اونجایی که من میدونم باید قرعه کشی بشه البته خیلی هم مسیر بدی نیست و ازش استقبال هم میکنیم :sheklak (41):[Only Registered And Activated Users Can See Links]پ ن : هواداری عزیز ارسنال که میان به فروم سر میزنن میتونید بیاید و با بحث منطقی در این موضوع شریک بشید زیاد توجه نکن چون قرعه کشی میشه ولی این مسیر به نظرم جالب نیست چون عملا تیمهای آلمانی رو باید کنار زده فرض کنی که حداقل میدونیم دورتموند و بایرن اگه بهم نخورند توانایی زیادی تو مراحل بالا دارند

fox13
12-21-2012, 06:01 PM
دوستان تو بعضی از شبکه ها مسیر مسابقات رو انجوری پیشبینی کردن نمیدونم ولی تا اونجایی که من میدونم باید قرعه کشی بشه البته خیلی هم مسیر بدی نیست و ازش استقبال هم میکنیم :sheklak (41):

پ ن : هواداری عزیز ارسنال که میان به فروم سر میزنن میتونید بیاید و با بحث منطقی در این موضوع شریک بشید

علی جان این چیزا رو باور نکن با اطمینان صد در صد میگم که مرحله بعد قرعه کشی میشه حتی تاریخشم مشخص شده روز 15 مارس

amir.robben
12-21-2012, 06:18 PM
دوستان از شما بعدیه که بحث میکنید.خب معلومه که قرعه کشی میشه.اینم اثباتش.داداش گلمون درست گفت روز 15مارس هست
Round and draw dates All draws are held at UEFA headquarters in Nyon ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), Switzerland ([Only Registered And Activated Users Can See Links]).[1] ([Only Registered And Activated Users Can See Links] se#cite_note-1)

Round
Draw date
First leg
Second leg

Round of 16
20 December 2012, 11:30
12–13 & 19–20 February 2013
5–6 & 12–13 March 2013

Quarter-finals
15 March 2013, 12:00
2–3 April 2013
9–10 April 2013

Semi-finals
12 April 2013, TBC
23–24 April 2013
30 April – 1 May 2013

Final
25 May 2013 at Wembley Stadium ([Only Registered And Activated Users Can See Links]), London ([Only Registered And Activated Users Can See Links])

patio
12-21-2012, 07:00 PM
سه تا بازيكن خيلي خطرناك دارن ولكات.ويلشر.كازورلا كه سرعتشون بالاست به نظرم الابا ميتونه از پس ولكات بر بياد فقط بايد اجازه نديم اون دو تا هافبكشون زياد پا به توپ بشنو خود نميايي كنن چون واقعا خطرناكن

ali171
12-21-2012, 07:47 PM
سه تا بازيكن خيلي خطرناك دارن ولكات.ويلشر.كازورلا كه سرعتشون بالاست به نظرم الابا ميتونه از پس ولكات بر بياد فقط بايد اجازه نديم اون دو تا هافبكشون زياد پا به توپ بشنو خود نميايي كنن چون واقعا خطرناكن

ویلشر که اون مصدومیت بلند مدتش واقعا داغونش کرده خیلی اوفت کرده شک دارید بازیهای بعدی ارسنال رو برید ببنید

والکات هم که دلش با تیم نیست اصلا معلوم نیست باشه نباشه تازه ونگر بیشتر وقتا اون رو تعویضی میاره سرعتش خوبه ولی موخش کار نمیکنه .. سانتی کازورلا واقعا خلاق هست یه جورایی مثل اوزیل هست ضربه ازاد های خوبی میزنه ولی خلاقیتش واسه خودش میمونه یعنی کسی نیست که از خلاقیت و پاسهای کازورلا استفاده کنه ..این جیرود خیلی بد عمل کرده تا اینجا کلا مهاجم های ارسنال خیلی بد عمل کردن تا جایی که ونگر دست به دامان هانری شده !!!

ارسنال در دفاع چپ او راست هم مشکل داره سانیا اون اقتدار سال قبل رو نداره جایگاهش در تیم ملی ور هم از دست داده

در دفاع چپ بعد از رفتن کیلیچی هنوز نتونستن مدافع ثابت تایین کنن .. اندره سانتوس خیلی خیلی پر اشتباه ظاهر شد و گیبس جوان اومده جاش ولی همین گیبس به خاطر قدرت بدنی پایین واینکه بیشتر تو حملات شرکت میکنه تا کارهای دفاعی حسابی پاشنه اشیل ارسنال شده ... کوشیلنی و مرتساکر هم که دیگه همه میشناسن پر اوفت او خیز

کلا ارسال در دفاع و حمله مشکل داره تنها نکته مثبتشون هافبک هست که هنوز نتونسته به اون شرایط خوبی که ونگر مد نظر داشت برسه

ارسنال این فصل خیلی بد شانس هم بود خیلی از بازیکناش مدام مصدوم میشن بعید نیست تا 2ماه دیگه مصدوم ندن همین الانش هم 4تا بازیکن مصدوم دارن

Nimani
12-21-2012, 08:57 PM
سرمربی سرمربی خوب و با تجربه ایس و درک بالایی از فوتبال روز دنیا داره و سابقه خوبی هم در ارسنال داشته ولی با تمام احترامی که برای این تیم قائل هستم

امیدوارم که نتیجه خوبی را کسب کنیم و به راحتی بتونیم شکستش بدیم

:011:

atbin
12-21-2012, 08:59 PM
زودتر از چیزی که فکرشو می کردیم رسیدیم لندن! اولین و آخرین بازی ادامه لیگ قهرمانان این فصل رو در همین ورزشگاه انجام خواهیم داد! :011:

farzad31
12-21-2012, 09:02 PM
بی صبرانه منتظر بازی هستم ...
عجب بازی جذابی بشه !!!!!!!!
بخصوص جذابیتش برای من که دوبرابره چون میخوام بازی رو با دوست آرسنالیم ببینم ...
قرعه کشی رو هم با هم زنده دیدیم و وقتی قرعه بایرن در اومد قیافش خیلی دیدنی بود :sheklak (109): قشنگ ترس رو میشد توش اجساس کرد
اما حالا انقدر حرف از برد با اختلاف نزنید یهو میبینید باختیم :sheklak (109): مثل 2 سال پیش از اینتر

Ni Ma.31
12-21-2012, 09:32 PM
امیدوارم توی فینال ما با این توپ بازی کنیم

austin316
12-21-2012, 09:59 PM
اصلا دوست نداشتم با توپچی ها روبرو بشیم. تو کل انگلیس اگه یه تیم با فوتبال زیبا و قابل احترام برای من وجود داشت که اون هم آرسنال بود. این علاقه قبل ترانسفر پولدی و مرته ساکر وجود داشت اما با وجود اونها بیشتر هم شد. به لحاظ فنی بایرن برتر از شاگردان ونگره اما همین آرسنالی ها 2 فصل قبل پیش چیزی نمونده بود بارسا رو حذف کنن. تیم خوبی دارن نباید دست کم گرفته بشن.

Ni Ma.31
12-21-2012, 10:06 PM
امیدوارم توی فینال ما با این توپ بازی کنیم

مال ماست

maziar205
12-21-2012, 10:15 PM
اصلا دوست نداشتم با توپچی ها روبرو بشیم. تو کل انگلیس اگه یه تیم با فوتبال زیبا و قابل احترام برای من وجود داشت که اون هم آرسنال بود. این علاقه قبل ترانسفر پولدی و مرته ساکر وجود داشت اما با وجود اونها بیشتر هم شد. به لحاظ فنی بایرن برتر از شاگردان ونگره اما همین آرسنالی ها 2 فصل قبل پیش چیزی نمونده بود بارسا رو حذف کنن. تیم خوبی دارن نباید دست کم گرفته بشن.

خیالتون راحت من از همین حالا صعود بایرن را تبریک میگم حتی 1 درصد هم احتمال نمیدم حذف شیم

farzad31
12-21-2012, 10:20 PM
خیالتون راحت من از همین حالا صعود بایرن را تبریک میگم حتی 1 درصد هم احتمال نمیدم حذف شیم
آرسنال تیم خیلی خوبی هست و بسیار قابل احترام
نباید اینجوری درباره ش صحبت کرد
به نظر من الان الان 4 تیم توی دنیا بسیار زیبا بازی میکنن ( بی تعصب ) و سیاست های خوبی هم دارن :
بایرن - بارسلونا - دورتموند - آرسنال

m1roshan
12-21-2012, 10:22 PM
سلام به همه دوستان بايرنى
قرعه كشى كه دو هفته منتظرش بوديم هم انجام شد و حالا بايد چيزى حدود دو ماه منتظر روز بازى باشيم. دو ماه زمان كمى نيست و شرايط مى تونه خيلى تغيير كنه. ولى چيزى كه مشخصه اينه كه همه بازى هاى بايرن تو چند فصل اخير ليگ قهرمانان رو ديدن و همه از روبرو شدن با بايرن مى ترسن. 
آرسنال تيم خوب و قابل احتراميه. اونا سال هاست كه تو ليگ برتر انگليس شانس قهرمانى حساب نميشن ولى تو اروپا حريف سرسختى هستن و مربى با تجربه اى دارن و نبايد دست كم گرفته بشن. اونا تو بازى دو فصل پيش در مقابل بارسلونا هم نشون دادن بازى هاى حذفى شرايط خاص خودش رو داره و اونا مى تونن براى هر تيمى خطر ساز باشن. اگه فن پرسى به اون شكل مسخره توسط داور اخراج نمى شد شايد مى تونستن از پس بارسلونا بر بيان. اگرچه امسال اونا فن پرسى رو از دست دادن و بازيكنى در سطحش نتونستن بخرن و در شرايط خوبى نيستن ولى تو بازى هاى مرحله حذفى هميشه اين نكته هست كه روى يك اشتباه ممكنه نتيجه تغيير كنه و زحمات و برترى يك تيم از دست بره. 
بدون شك از نظر تيمى ما خيلى بالاتر و با كيفيت تر از آرسنال هستيم به طورى كه اگه ما صعود كنيم همه ميگن اتفاق خاصى نيفتاده و معلوم بود كه بايرن صعود مى كنه و اگه ما حذف بشيم همه خبرگزارى ها خبر از يه شگفتى در ليگ قهرمانان ميدن!
بازى خيلى زيبايى رو پيش بينى مى كنم چون با توجه به اينكه خط دفاع آرسنال نقطه قدرت اين تيم به حساب نمياد، از دفاع اتوبوسى و سيستم ٩-٠-١ خبرى نيست. و بايرن مى تونه بازى زيباى هميشگى خودش رو بازى كنه. فقط نبايد خيلى مغرور و بى خيال بازى كنيم و راحت موقعيت هامونو از دست بديم. اميدوارم روز بازى همه بازيكنامون آماده باشن و مشكلى نداشته باشيم.
به اميد قهرمانى  

ali171

منم با مازیار موافقم همه جوره از ارسنال سرتریم ولی 1%رو احتمال باخت میدم چون مصدومیت او اینجور چیزا خبر نمیکنه

کلا بعد از قهرمانی چلسی این شانس رو میدم که حتی سلتیک قهرمان اروپا بشه :sheklak (21):

maziar205
آرسنال تیم خیلی خوبی هست و بسیار قابل احترام
نباید اینجوری درباره ش صحبت کرد
به نظر من الان الان 4 تیم توی دنیا بسیار زیبا بازی میکنن ( بی تعصب ) و سیاست های خوبی هم دارن :
بایرن - بارسلونا - دورتموند - آرسنال
تیم خوبی ولی به نظر من حریف بایرن نمیشن ولی بازی دیدنی میشه

MOHAMMAD 13
12-21-2012, 10:25 PM
جواب توهین توهین هست.

SUPERHUMAN
12-21-2012, 10:27 PM
آرسنال=کبریت بی خطر

MOHAMMAD 13
12-21-2012, 10:34 PM
وقتی حرف های آرسنالیا رو خوندم خیلی عصبانی شدم همه جور فحش و توهینی تو حرفاشون بود منم نتونستم خودمو کنترل کنم و همین جا از همه ی بایرنیا معضرت میخوام.

m1roshan
12-21-2012, 10:46 PM
دوستان در جواب آرسنالى ها سعى كنيد زياد عصبانى نشيد چون اونا الان اميدى به صعود ندارن و در حالت طبيعى نيستن و ممكنه هر چيزى بگن.
اونا مشكلات خيلى زيادى دارن. از اختلاف بين خودشون گرفته تا تنفر از مديريت باشگاهشون و حتى مربى خوبشون.

تقصير بايرن نيست كه آرسنال نمى تونه بازيكن هاشو حفظ كنه. تقصير ما نيست كه اميد به زندگى تو باشگاه آرسنال اينقدر كمه كه بازيكن هاش منتظر يه پيشنهادن تا باشگاه رو ترك كنن. ون پرسى رفت منچستر، پارسال هم فابرگاس رفت. هر بازيكنى هم كه دو فصل تو آرسنال بازى كنه مى تونه بازوبند كاپيتانى رو ببنده!!! دومين گلزن برتر تيمشون هم بازيكنيه كه سه سال پيش تو بايرن نتونست جاى ثابتى تو تركيب پيدا كنه.
آرسنال در همين حده. ديگه كل كل كردن نداره كه. بعضى از هواداراى آرسنال الان ميان اينجا به اين اميد كه ١-٢ نفر بايرنى رو عصبانى كنن و يكم از عقده هاشون خالى شه. وقتى بحث فنى نيست خودتون رو ناراحت نكنيد. ما حرفامونو تو زمين مى زنيم و تاحالا هم خوب حرف زديم كه اينا اينقدر مى ترسن…

Ni Ma.31
12-21-2012, 10:47 PM
آرسنال=کبریت بی خطر
موافقم

دوست گرامى لطفا قوانين انجمن را مطالعه و رعايت نماييد.

تبصره ١٣:

چنانچه قصد قدردانی از یک ارسال را داشتید کافیست از دکمه سپاس استفاده کنید.از دادن پست تشکر و امثال آن و ارسال تنها یک یا چند شکلک بدون متن خاص خودداری فرمایید.

hamidsaadi
12-21-2012, 11:19 PM
سلام به دوستای بایرنی.
من حمید هستم و عضو سایت آرسنال و البته هوادار آرسنال.
باید جواب چندتا از پست های شما رو بدم.
اولی .
توهین هایی که از سوی برخی هوادارن ما شده.
من از همتون معذرت میخوام.
دوم اینکه این دوست عزیزی که زحمت کشیده و کپی کرده ای کاش نظرات اکثر دوستان و جواب بچه های خودمون رو به کسایی که توهین کردن رو هم کپی میکردن.
اونجا یک سایت خیلی شلوغه و ما روزانه از بین 3 تا 10 بلاگ داریم.و معمولا بالای 50 پست تو هر بلاگ گذاشته میشه.تو همچین وضعیتی کنترل سایت سخته.و به همه دوستانی که توهین کردن تذکر داده شده.
توی هرجمعی چندتا آدم که شرایط رو درک نمیکنن وجود داره...
و باز هم معذرت میخوام...............
و اما چندتا از دوستان گفتن آرسنالی ها به جای توهین بیان اینجا و منطقی بحث کنن.
ما هم همینو میخوایم.همین الان هم یکی از بارسایی ها توی سایت ما اومده و تو بحث ها شرکت میکنه.اسمش محمد هست و فکر کنم همون که امضاش عکس نویره و اونو به دیوار تشبیه کرده. ازش بپرسین که برخورد بچه ها باهاش چطور بوده؟آیا بی احترامیی از ما دیده؟
منم الان با یک نام کاربی اومدم اما دیدم بعد از 5 دقیقه ظاهرا حذف شده...اگه بزارید بحث میکنیم.
و اما بازی.نظر اکثرتون رو خوندم.خیلی هاتون بایرن رو سعود کننده میبینید.
البته اگه به گذشته برگردیم و تاریخ دو تیم رو توی لیگ قهرمانان ببینیم.یا اگه حالو روزه دو تیم رو نگاه بکنیم حق با شماست.
اما یادتون نره اینجا لیگ قهرمانانه و فقط دوبازی.
ما آرسنالیم و هر تیمی رو میتونیم شکست بدیم.چه بایرن چه بارسا؟یا هر تیم دیگه.

Arsenal-FC
12-21-2012, 11:41 PM
سلام به همه هوادارای بایرن .. همه هم تیمشون رو از همین الان برنده میدونن ! :d

مطمئنا بعد بارسا ، سخت ترین قرعه برای ما بایرن مونیخ در حال حاضر آماده بود !! البته منم مثله رئیس فقط میخواستم به بارسا نخوریم به علت مسائل داوری و ... همیشه هم یا این مرحله یا مرحله بعدش میخوردیم بهشون ..

ریئس هم تو کنفرانس قبل از بازی با ویگان گفت :
(در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان) اگر به من یک انتخاب بدهید من ترجیح می دهم از بارسلونا دوری کنم .

خب ، اول بازی یکی دو ماه دیگه تا اون موقع هم خیلی چیزا میتونه تغییر کنه ! باید اون موقع دید وضعیت بایرن یا آرسنال چطوره .. آیا بایرن مثل الان خیلی آمادست ؟

در حال حاضر تیم ما وضعیتش خوب نیست البته میشه گفت بد هم نیست ! با توجه به اینکه ما تیم جدیدی رو ساختیم و زمان میبره این تیم هماهنگ بشه ... ضعف ما الان تو نوک حمله هست و دفاع تیمی هست تو نوک حمله ون پرسی رو داشتیم که عالی کار میکرد ولی تابستون از دستش دادیم (خودش میخواست بره) حالا جیرود رو داریم که پارسال آقای گل لیگ فرانسه شد .. عملکردش با توجه به اینکه اولین فصل حضورش بوده بعد نبوده .. متاسفانه جیرود از اون دسته فوروارد هایی هست که باید فقط ضربه آخر رو بزنه منظورم اینه که بازیکنی نیست که خودش برا خودش موقعیت ایجاد کنه (مثل هانری و ون پرسی و ..) .. چنین فوروارد هایی به نظر خودمم به درد آرسنال نمیخورن ... اابته میتونیم از والکات و پودولسکی استفاده کنیم تو نوک حمله که به نظرم بهتره همین کار بکنیم .. در کل نوک حمله بایرن قویتر از آرسنال هست ..

خط هافبک آرسنال ! جک ویلشر و سانتی کازورلا و آرتتا هستند که به نظرم میتونن از پس خط هافبک بایرن بر بیان !! جک ویلشر که بعد از اولین فصل حضورش تو تیم اصلی یعنی دوسال پیش (که عملکردش بسیار عالی بود و نقطه اوجشم بازی رفت با بارسا بود که فوق العاده کار کرد )مصدوم شد تازه برگشته و فقط پنج شش بازی کرده و دراین پنج شش بازی هم خیلی خوب ظاهر شده و هر بازی بهتر از قبل میشه ..آماه خواهد بود که مقابل کروس و شواینی بازی بکنه !!

کازورلا هم که تا اینجای فصل عالی بازی کرده و بازی با ریدینگ هم هتریک کرده یکی از بازیکنایی خواهد بود که میتونه با موقعیت سازی ها و شوت هایی که میکنه روی دروازه بایرن خطر ایجاد بکنه !!

آرتتا هم در حال حاضر بهترین پاسور لیگ جزیره هست بالاتر از یایا توره و داوید سیلوا .. نقش مهمی رو تو بازی با بایرن بر عهده خواهد داشت

در دفاع هم که ورمائلن و مرتساکر یا کوسیلنی قرار میگرن و دفاع چپ گیبز هم هست که پیشرفت خوبی رو داشته چه در دفاع و چه در حمله ، دفاع راست هم سانیا هست که تازه از مصدومیت برگشته و رفته رفته امید هست بهتر بشه .. اما در وسط ورمائلن نسبت به پارسال افت کرده که شاید به خاطره این بازوبنده کاپیتانی باشه به نظرم زود میتونه همون ورما همیشگی بشه ، ورمائلنی که در اولین فصل حضورش در جزیره در تیم منتخب جای گرفت .. از بین مرتساکر و کوسیلنی هم من دوس دارم لورن بازی کنه چون این بازی سرعتی خواهد بود و مرتساکر هم کند هست .. در کل خط دفاعی مون رو خیلی خوب میدونم و به نظرم اگه روزشون باشه اون روز مثله بازی پارسال با میلان تو امارات راحت بتونن مهاجمای بایرن رو مهار بکنن همون طور که تونستن زلاتان رو پارسال مهار بکنن .. درون دروازه هم ژسنی هست .. پس تو فاز هجومی بایرن تیم خیلی بهتری داره نسبت به ما اما تو خط هافبک دفاع ما چیزی از اون ها کم نداریم و میتونیم بهتر از اونها هم باشیم ..

پیش بینی خودم : بازی رفت 0-1 آرسنال

بازی برگشت : 2-1 بایرن

و در آخر صعود آرسنال

maziar205
12-21-2012, 11:53 PM

مطمئنا بعد بارسا ، سخت ترین قرعه برای ما بایرن مونیخ در حال حاضر آماده بود !! البته منم مثله رئیس فقط میخواستم به بارسا نخوریم به علت مسائل داوری و ... همیشه هم یا این مرحله یا مرحله بعدش میخوردیم بهشون ..

(در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان) اگر به من یک انتخاب بدهید من ترجیح می دهم از بارسلونا دوری کنم .

خب ، اول بازی یکی دو ماه دیگه تا اون موقع هم خیلی چیزا میتونه تغییر کنه ! باید اون موقع دید وضعیت بایرن یا آرسنال چطوره .. آیا بایرن مثل الان خیلی آمادست ؟

در حال حاضر تیم ما وضعیتش خوب نیست البته میشه گفت بد هم نیست ! با توجه به اینکه ما تیم جدیدی رو ساختیم و زمان میبره این تیم هماهنگ بشه ... ضعف ما الان تو نوک حمله هست و دفاع تیمی هست تو نوک حمله ون پرسی رو داشتیم که عالی کار میکرد ولی تابستون از دستش دادیم (خودش میخواست بره) حالا جیرود رو داریم که پارسال آقای گل لیگ فرانسه شد .. عملکردش با توجه به اینکه اولین فصل حضورش بوده بعد نبوده .. متاسفانه جیرود از اون دسته فوروارد هایی هست که باید فقط ضربه آخر رو بزنه منظورم اینه که بازیکنی نیست که خودش برا خودش موقعیت ایجاد کنه (مثل هانری و ون پرسی و ..) .. چنین فوروارد هایی به نظر خودمم به درد آرسنال نمیخورن ... اابته میتونیم از والکات و پودولسکی استفاده کنیم تو نوک حمله که به نظرم بهتره همین کار بکنیم .. در کل نوک حمله بایرن قویتر از آرسنال هست ..

خط هافبک آرسنال ! جک ویلشر و سانتی کازورلا و آرتتا هستند که به نظرم میتونن از پس خط هافبک بایرن بر بیان !! جک ویلشر که بعد از اولین فصل حضورش تو تیم اصلی یعنی دوسال پیش (که عملکردش بسیار عالی بود و نقطه اوجشم بازی رفت با بارسا بود که فوق العاده کار کرد )مصدوم شد تازه برگشته و فقط پنج شش بازی کرده و دراین پنج شش بازی هم خیلی خوب ظاهر شده و هر بازی بهتر از قبل میشه ..آماه خواهد بود که مقابل کروس و شواینی بازی بکنه !!

کازورلا هم که تا اینجای فصل عالی بازی کرده و بازی با ریدینگ هم هتریک کرده یکی از بازیکنایی خواهد بود که میتونه با موقعیت سازی ها و شوت هایی که میکنه روی دروازه بایرن خطر ایجاد بکنه !!

آرتتا هم در حال حاضر بهترین پاسور لیگ جزیره هست بالاتر از یایا توره و داوید سیلوا .. نقش مهمی رو تو بازی با بایرن بر عهده خواهد داشت

در دفاع هم که ورمائلن و مرتساکر یا کوسیلنی قرار میگرن و دفاع چپ گیبز هم هست که پیشرفت خوبی رو داشته چه در دفاع و چه در حمله ، دفاع راست هم سانیا هست که تازه از مصدومیت برگشته و رفته رفته امید هست بهتر بشه .. اما در وسط ورمائلن نسبت به پارسال افت کرده که شاید به خاطره این بازوبنده کاپیتانی باشه به نظرم زود میتونه همون ورما همیشگی بشه ، ورمائلنی که در اولین فصل حضورش در جزیره در تیم منتخب جای گرفت .. از بین مرتساکر و کوسیلنی هم من دوس دارم لورن بازی کنه چون این بازی سرعتی خواهد بود و مرتساکر هم کند هست .. در کل خط دفاعی مون رو خیلی خوب میدونم و به نظرم اگه روزشون باشه اون روز مثله بازی پارسال با میلان تو امارات راحت بتونن مهاجمای بایرن رو مهار بکنن همون طور که تونستن زلاتان رو پارسال مهار بکنن .. درون دروازه هم ژسنی هست .. پس تو فاز هجومی بایرن تیم خیلی بهتری داره نسبت به ما اما تو خط هافبک دفاع ما چیزی از اون ها کم نداریم و میتونیم بهتر از اونها هم باشیم ..

و در آخر صعود آرسنال
حرف شما درست ولی اگر نیمکت و بازیکنای بایرن را بشماریم میبینین تیم ما سرتر اگر از لحاظ بازیکن میسنجین و درضمن تیم بایرن امسال از سال قبل قوی تر و به نظر من بازی رفت و برگشت بایرن 2 0 میبره

Ayaz
12-21-2012, 11:54 PM
تذکر مدیریت :

کاربران عزیز لطفا در بحث با کاربران میهمان که از سایت آرسنال به جمع ما پیوستن سعه صدر داشته باشید.
بحث و تبادل نظر منتقی در سایت بین طرفداران دو تیم هیچ اشکالی نخواهد داشت و تا زمانی که به جاده خاکی نره مشکلی نخواهد داشت.
اگر کاربری قصد برهم زدن جو این تاپیک را داشته باشد با اون طبق قوانین برخورد خواهد شد چه طرفدار بایرن باشه چه طرفدار تیم دیگه
پس لطفا رعایت کنید تا مشکلی به وجود نیاد.

با تشکر

hamidsaadi
12-22-2012, 12:03 AM
من هم با نظر دوستمون مازیار 205 موافقم و بایرن شرایطش از ما خیلی بهتره.چه بازیکنهای داخل زمین.چه نیمکت چه انسجامشون.
و مشکل بعدی خستگی بازیکنهای ماست.که بیشتر از بایرنی هاست.
ما در لیگ 38 بازی انجام میدیم.لیگ قهرمانان جام حذفی جام اتحادیه هم هستن.اونم لیگ انگلیس که اگه با تیم آخر هم بازی کنی نمیتونی مطمئن باشی که میبری و هر بازی فیناله.
ما شرایطی داشتیم که از تیم اول 11 امتیاز عقب بودیم ولی جبران شده و بالاتر رفتیم و دوباره ازمون جلو زده.
قصدم نشون دادن فشردگی و سختیه لیگ برتره.دوستان قبول کنید که این فشردگی تو لیگ آلمان به اون شکل وجود نداره.ما هر بازی احتمال داره 2 تا 3 تا مصدوم بدیم.چون بازی ها بشدت فیزیکیه.
ما از سال 2007 به اینور سه تا بازیکن داشتیم که پاشون توی بازی شکسته.واقعا همچین چیزی تو لیگ آلمان بوجود نمیاد

maziar205
12-22-2012, 12:28 AM
من هم با نظر دوستمون مازیار 205 موافقم و بایرن شرایطش از ما خیلی بهتره.چه بازیکنهای داخل زمین.چه نیمکت چه انسجامشون.
و مشکل بعدی خستگی بازیکنهای ماست.که بیشتر از بایرنی هاست.
ما در لیگ 38 بازی انجام میدیم.لیگ قهرمانان جام حذفی جام اتحادیه هم هستن.اونم لیگ انگلیس که اگه با تیم آخر هم بازی کنی نمیتونی مطمئن باشی که میبری و هر بازی فیناله.
ما شرایطی داشتیم که از تیم اول 11 امتیاز عقب بودیم ولی جبران شده و بالاتر رفتیم و دوباره ازمون جلو زده.
قصدم نشون دادن فشردگی و سختیه لیگ برتره.دوستان قبول کنید که این فشردگی تو لیگ آلمان به اون شکل وجود نداره.ما هر بازی احتمال داره 2 تا 3 تا مصدوم بدیم.چون بازی ها بشدت فیزیکیه.
ما از سال 2007 به اینور سه تا بازیکن داشتیم که پاشون توی بازی شکسته.واقعا همچین چیزی تو لیگ آلمان بوجود نمیاد
شما حرفتون درست ولی یک سوالی دارم بایرن تا حالا با مشکل مصدومیت مواجه نبوده به نظر من تیمی که میخواد قهرمان شه باید نیمکتش هم قوی باشه ولی به نظر من ارسنال یک نقطه مصبتی که داره مربیش

Arsenal-FC
12-22-2012, 12:31 AM
ولی من معتقدم آرسنال در خط دفاع و هافبک ، مخصوصا هافبک (با حضور جک و کازورلا - آرتتا و بازگشت آبو دیابی) میتونه از پس هافبک بایرنی ها بر بیان ! فقط اینو میتونم قبول کنم که بایرن در فاز هجومی قویتر از آرسنال هست ..

در مورد تعطیلات زمستانی میشه اینطور هم بهش نگاه کرد که بایرن بعد از تعطیلات در اون ریتم همیشگیشون در بازی ها نیستن در حالی که برای ما این طور نیست !

ali171
12-22-2012, 12:44 AM
سلام به دوستای بایرنی.
من حمید هستم و عضو سایت آرسنال و البته هوادار آرسنال.
باید جواب چندتا از پست های شما رو بدم.
اولی .
توهین هایی که از سوی برخی هوادارن ما شده.
من از همتون معذرت میخوام.
دوم اینکه این دوست عزیزی که زحمت کشیده و کپی کرده ای کاش نظرات اکثر دوستان و جواب بچه های خودمون رو به کسایی که توهین کردن رو هم کپی میکردن.
اونجا یک سایت خیلی شلوغه و ما روزانه از بین 3 تا 10 بلاگ داریم.و معمولا بالای 50 پست تو هر بلاگ گذاشته میشه.تو همچین وضعیتی کنترل سایت سخته.و به همه دوستانی که توهین کردن تذکر داده شده.
توی هرجمعی چندتا آدم که شرایط رو درک نمیکنن وجود داره...
و باز هم معذرت میخوام...............
و اما چندتا از دوستان گفتن آرسنالی ها به جای توهین بیان اینجا و منطقی بحث کنن.
ما هم همینو میخوایم.همین الان هم یکی از بارسایی ها توی سایت ما اومده و تو بحث ها شرکت میکنه.اسمش محمد هست و فکر کنم همون که امضاش عکس نویره و اونو به دیوار تشبیه کرده. ازش بپرسین که برخورد بچه ها باهاش چطور بوده؟آیا بی احترامیی از ما دیده؟
منم الان با یک نام کاربی اومدم اما دیدم بعد از 5 دقیقه ظاهرا حذف شده...اگه بزارید بحث میکنیم.
و اما بازی.نظر اکثرتون رو خوندم.خیلی هاتون بایرن رو سعود کننده میبینید.
البته اگه به گذشته برگردیم و تاریخ دو تیم رو توی لیگ قهرمانان ببینیم.یا اگه حالو روزه دو تیم رو نگاه بکنیم حق با شماست.
اما یادتون نره اینجا لیگ قهرمانانه و فقط دوبازی.
ما آرسنالیم و هر تیمی رو میتونیم شکست بدیم.چه بایرن چه بارسا؟یا هر تیم دیگه.

خوش اومدی

اول اینکه اون دوستی که کپی کرده اینا رو یکی از دوستان بارسلونایی هست !!!!!!!!!!!

حالا نمیدونم شما بیشتر دل پوری داری از بارسا یا اینا از ارسنال !! بگذریم

انجمن شما شلوغه ؟؟ والا اونجا عضو بودم و بی جهت بن شدم ولی تا زمانی که من بودم هر نیم ساعت یک پست داده می شود هنوز که هنوزه انجمنتون با سرور قدیمی کار میکنه و هنوز از مای بی بی استفاده میشه بهتره به اون مدیریت شلوغ بگین یکم به روز بشن :idea_m:

ارسنال اوضاعش خیلی خیلی خرابه این رو خیلی خوب میدونم چون تمام و کمال اخبار و بازیهاش و حاشیه های تیم رو دنبال میکنم از اختلاف سر موندن ونگر بگیر تا جدایی بازیکنان و اعتراض تماشاچیان در امارات و استادیوم رو ترک کردن ها تا عملکرد خیلی ضعیف تیم که همه ای تیم های ته جدولی اولین بردشون رو مقابل ارسنال کسب میکنن !!!!

ارسنال نمایش خوبی هم داشت ولی خیلی تداوم نداشت مثلا برد 5.2 تاتنهام به هر حال چمپونز لیگ شرایط خودش رو داره ولی عملکرد بازیکنان رو که نمیشه عوض کرد انتظار دارین جروینیو جادو کنه تو بازی با بایرن ؟؟

در ضمن در انجمن ارسنال هی میگن دفاع بایرن ضعیف هست میشه یک امار فقط یک امار بهتر از عملکرد خط دفاعی بایرن در کل لیگ های اروپا بیاری ؟؟ 44 تا زدیم 7 تا خوردیم شما به این میگین ضعیف ؟؟ هیچ تیمی عملکرد دفاعیش بهتر از بایرن نبوده در تمام لیگ ها !!! قدرت خط اتش بایرن هم که مشخصه بقیه بحث ها باشه بعد :sheklak (11):

ebi_Bayern
12-22-2012, 12:51 AM
اقا برید تو سایت شبکه 3قسمت ویدئو ها و ویدئو قرعه کشی باشگاه هااروپا به بایرن رای بدید ما عقبیم
اینم لینکش :
ادمین یه تاپیک هم بزن در مورد همین موضوع....
مرسی....:fcb0:

love germany
12-22-2012, 12:52 AM
اولا خوش امد میګم به دوستان با شخصیت ارسنالی که جزو اونایی نبودن که به ما توهین کردن.خیلی هم خوش اومدین
خیلی خوشحالم که این شرایت پیش اومده که طرفدارای دوتا تیم بیان و با هم صحبت کنن
در مورد خط دفاع هر دو تیم بګم که درسته با توجه به محرومیت بواتنګ و مصدومیت بادشتوبر از لحاظ فردی دفاع شما بهتره ولی از لحاظ دفاع تیمی با دوندګی هایی که هافبک های بایرن دارن میتونن از پس مهاجمای ارسنال بر بیان.
اګه انصاف رو در نظر داشته باشین تمام خطوط بایرن امسال از شما یه درجه قوی تره بجز دفاع که اونم با توجه بو نبود بازیکنامونه
تو دروازه که نویر از شسنی بهتره
تو خط هافبک هم که ما مارتینز رو داریم و شواینی و کروس و مولر ولی ارسنال ارتتا و ویلشر و سانتی رو داره که همشون تو یه پستن و یه هافبک دفاعی هم توشون نیست و به اجبار از ارتتا استفاده میشه
در حمله هم بایرن با ګومز و ریبری و روبن به بازی میاد(نقطه فوقالعاده قدرتمند بایرن و ارسنال هم با ‍‍‍جیرود و پولدی و اګه رمزی رو نزاره تو ترکیب ولکات بازی میکنه که نیازی به توضیح نیست

در ضمن من مطالب رو کپی کردم و از رئال مادريد و بارسا و چلسی و منچستر ها و یووه و اینتر و میلان حالم بهم میخوره.این وصله ها به من نمیچسبه.من که ندیدم کسی با اونایی که فوش میدن برخورد کنه وګرنه اونا رو هم مینوشتم ولی واقعا ندیدم

m1roshan
12-22-2012, 01:07 AM
سلام به همه دوستان بايرنى و دوستان غير بايرنى كه به جمع ما اضافه شدن.
خيلى خوبه كه چند تا هوادار خوب آرسنالى به دور از حاشيه تو بحث شركت مى كنن. از طرف خودم حضورتون رو خوشامد ميگم.

همون طور كه تو پست قبلى گفتم آرسنال تيم قابل احتراميه. خيلى از دوستان بايرنى كه اينجا نظر دادن هم گفتن كه سبك بازى زيباى آرسنال و ونگر رو مى پسندن. من ديگه نقل قول نمى كنم پست ها رو. اون دوست عزيزى كه گفت بازى حذفى هست و فقط دو بازى و هر چيزى ممكنه كاملا درست گفت. ما تو چند سال واسه خودمون هم زياد پيش اومده اين مسائل. بازى دو سال پيش با اينتر هر كارى كه لازم بود براى بردن انجام داديم و كاملا برتر بوديم از هر لحاظ ولى نتونستيم صعود كنيم. پس نميشه با اطمينان حرفى از صعود زد.
آرسنال تيم خطرناكيه چون اونا تو ليگ برتر خيلى راحت مى تونن بدون فكر كردن به اينكه چه تيمى قهرمان ميشه بازى كنن و فقط به دنبال سهميه باشن. در حالى كه بايرن به هيچ وجه همچين وضعيتى در آلمان نداره و هواداراى بايرن هميشه فقط از تيمشون قهرمانى مى خوان. آرسنال با تمام قدرتش در اروپا حاضر ميشه و روحيه خوبى هم دارن. همون طورى كه اشاره كرديم دو سال پيش در مقابل بارسلونا با اينكه به ناحق ١٠ نفره شدن هم حريف خيلى سر سختى بودن. حتى بازى فينال با يونايتد هم اونقدر براى بارسلونا سخت نبود. ولى از حق هم نگذريم كه امسال آرسنال ابزارى به خوبيه گذشته رو هم در اختيار نداره و بازيكنانش اون كيفيتى كه دوستان آرسنالى اينجا تعريف مى كنن رو هم ندارن.
جورى از خط هافبك آرسنال تعريف مى كنيد و اونا رو برتر از بايرنى ها مى دونيد كه من شك مى كنم كه شما بازى هاى بايرن رو نديديد. بايرن امسال از سال گذشته خيلى بهتر شده و به اندازه پارسال به گوشه ها متكى نيست. حضور پررنگ كروس در مركز زمين واقعا آرسنال رو بارمشكل مواجه مى كنه. به اضافه اينكه در كناره ها هم بسيار قوى هستيم. اگه روبن هم تا اون موقع برسه و آماده باشه مهار هافبك هاى بايرن با ابزارى كه آرسنال داره غير ممكن خواهد بود. ضمن اينكه تو كناره ها بايرن دو بازيكن خيلى عالى داره، بر فرض كه آرسنال بتونه روبن و ريبرى رو هم كامل مهار كنه لام و آلابا عالى اضافه ميشن و تو كار تهاجمى تيم شركت مى كنن.
همه بايرنى هاى اين سايت مى دونن كه تنها نقطه ضعف بايرن اينه كه تيم حريف اتوبوسى دفاع كنه و بعد از خسته شدن بايرن دست به ضد حمله بزنه. و البته بازيكنى هم داشته باشه كه بتونه از تنها يك موقعيت گل بسازه. كه به نظرم آرسنال اصلا همچين تيمى نيست. پودولسكى و كازورلا امسال تو آرسنال خيلى خوب بودن ولى مقايسه كنيد با بهترين بازيكن هاى بايرن. نقطه قدرت بايرن امسال اينه كه نيمكت خيلى خوبى هم داريم و مثلا شكيرى اگه الان بره آرسنال مى تونه فيكس بازى كنه. از نظر مقايسه بازيكنان فكر مى كنم تو هر پست تك تك حساب كنيم بازيكن هاى بايرن بهتر باشن.  

ali171
12-22-2012, 01:14 AM

و در آخر صعود آرسنال

خوب دوست عزیز چرا چشم بسته قضاوت میکنی؟؟

شما تو لیگ تو 17 بازی که انجام دادین 31 گل زدین!!! و البته18 گل هم خوردین ... حالا چطور خط دفاعی تون رو با بایرنی که تو 17 بازی 44 تا زده و 7 تا خورده مقایسه میکنید ؟؟

چطور دفاعتون رو بهتر از بایرن میدونید !!! با اینکه 11 تا از ما بیشتر گل خوردین !!!

تیم ارسنال نه تنها در زمین بلکه بیرون زمین هم مشکل داره از اختلاف بین مالکان و سهام داران تا اختلاف بین ونگر و بعضی از مدیران .. والکات هم که ممکنه بره !!!

حالا هانری رو فکر کنم قرضی گرفتین نیمدونم میتونه تو چمپیونز بازی کنه یا نه ولی به هر حال اسمش لرزه به اندام هر تیمی میندازه .. با احترامی که نسبت به ارسنال قائل هستم باید بگم تو هیچ خطی برتری ندارین نسبت به بایرن فقط هافبک هاتون تقریبا برابر هستن که باید تو بازی دید چند مرده حلاجن

در مورد هافبک ها باید بگم ایا تو ارسنال هافبک دفاعی به کیفیت خاوی مارتینز و لوییز گوستاوو دارید ؟ حتما میگین دیابی !! اخه دیابی بنده خدا چند تا بازی تو فصل انجام میده که روفورم باشه و کیفیت داشته باشه !!!

سانیا که اوفت شدید کرده و قافله رو در تیم ملی به دبوشی داده ...گیبس هم که اصلا تو فاز دفاع خوب کار نکرده چند تا گل از سمت گیبس خوردین امارش در رفته اون سانتوس هم که بدتر از این هست همه ارسنالی از سانتوس مینالن ..

ورمایلن همین طور که گفتی ورما به شدت اوفت کرده بازو بند روش فشار میاره .. کوشیلنی رو ترجیح میدی بازی کنه که باز گل به خودی بزنه ؟؟ هنرش جلوی تورس که یکی از گل نزن ترین بازیکناست نشون داد :sheklak (87):

مرتساکر هم که حرفی ندارم براش مدافع تاپی نیست .. حمله هاتون هم که هیچی نمیگم خودتون بهتر میدونید.. دروازبان هم که اون چسنی که اولیور کان ازش تعریف کرد بیچار داش ذوق مرگ می شود بعد از مصدومیت دیگه چسنی قبل نشد کلا سوتی زیاد میده الانم جاش رو به یکی سوتی تر از خودش مانونه بعضی وقت ها میده کلا ونگر از دروازبانانش راضی نیست و به دنبال جذب دروازبان هم هست

حالا شما پیشبینی میکنی صعود میکنید خوب کارت درسته ولی من میگم تو امارات 2.0 میبریم تو الیانز هم 2 .0 میبریم در مجوموع 4.0 به مرحله بعد میریم

پ ن : اخه زلاتان رو چه جوری مهار کردین !!! 4تا میلان خوردین هرکاری می خواست کرد زلاتان یعنی تحقیری که زلاتان مدافعان ارسنال رو کرد هیچ بنی بشری نکرد :sheklak (55):

پ ن 2 : مجتبی جان شکیری که هیچ شرط میبندم تیموچوک و کنتنتو هم اگر ارسنالی بودن فیکس بازی میکردن

پ ن 3 : امار گل ها رو اول اشتباه قرار دادم درستش کردم