کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران: اخبار / نظرات / قیمت فروش ادینسون کاوانی اعلام شد  کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران Iranian FC Bayern Munchen Fan Club
کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران
نام کاربری    پسورد        ثبت نام  |  پسورد را فراموش کرده اید؟    
 
قیمت فروش ادینسون کاوانی اعلام شد

By Roozbeh


FCBayern.ir - باشگاه ناپولی ایتالیا قیمت فروش ادینسون کاوانی مهاجم با ارزش این باشگاه را اعلام نمود. البته با قیمت تعیین شده به نظر می رسد کار خرید این بازیکن از سوی باشگاه های اروپایی بسیار سختر از قبل هم شده است.

به گزارش وب سايت رسمي کانون هواداران بايرن مونيخ در ايران؛ روزنامه کروزیو دلا اسپورت و شبکه sky sport hd ایتالیا گزارش دادند بعد از خبر علاقمندی باشگاه هایی نظیر یوونتوس ،رئال مادرید ،چلسی ،منچستر سیتی و بخصوص بایرن مونیخ آلمان رئیس باشگاه ناپولی روی بهترین بازیکن خودش قیمت گذاشت. البته این قیمت حتی برای این بازیکن با ارزش نیز تا حدودی زیاد می باشد .

اورليو دي‌ لورنتيس رئیس باشگاه ناپولی ایتالیا در اين زمينه به شبکه اسکای ایتالیا گفت: "بله. من هم مانند شما می دانم کاوانی از سوی باشگاه های متمول اروپایی پیشنهاد دارد و آنها خواهان خرید این بازیکن بزرگ می باشند.البته باید اعلام کنم رئال مادرید، جلسی و بایرن مونیخ و به طور کلی هر باشگاه غیر ایتالیایی دیگری که خواستار کاوانی باشند باید قیمت 61 ملیون یورو به حساب باشگاه ناپولی واریز نمایند."

جالب است که بدانیم این قیمت برای باشگاه های ایتالیایی چیزی در حدود 63 تا 64 ملیون یورو می باشد.حالا باید منتظر شد که آیا باشگاه های بزرگ اروپا از جمله بایرن مونیخ، رئال مادریذ و یوونتوس حالا با این قیمت نیز کاوانی را می خواهند یا خیر!


شما باید برای ارسال در سایت به سیستم وارد شوید یا اگر عضو نیستید ثبت نام کنید اینجا براي ثبت نام كليك كنيد

Powered by e107.ir Technical Support